14-letnia Roxie Węgiel podbiła polski show-biznes. Młoda piosenkarka daje niezliczoną liczbę koncertów, występuje w reklamach i pojawia się na wydarzeniach branżowych. W częstych podróżach po Polsce zazwyczaj na zmianę towarzyszą jej rodzice.

Teraz Roksana Węgiel ogłosiła decyzję, która zaniepokoiła jej fanów. Będąca u szczytu popularności Roxie postanowiła… zawiesić karierę. Powodem wycofania się z show-biznesu są sprawy rodzinne.

Od niedawna u boku Roxie pojawia się tylko jej tato, Rafał Węgiel. Pełni nie tylko obowiązki menadżera swojej córki, ale także strzeże jej jako rodzic.

Wszystko dlatego, że mama młodej wokalistki jest w zaawansowanej ciąży. Niedawno kobieta zrezygnowała z towarzyszenia córce w koncertowaniu. Zamiast tego zostaje w domu z młodszym bratem Roksany.

Wypełniony do granic możliwości grafik Roksany Węgiel niebawem całkiem opustoszeje. Na łamach magazynu „Flesz” wokalistka podkreśla, że już wkrótce będzie miała kolejnego braciszka. To właśnie z jego powodu zamierza na jakiś czas zrezygnować z kariery:

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim

Roksana Węgiel nie ukrywa, że jest bardzo zżyta ze swoją rodziną. Dziewczyna bardzo chętnie spędza czas nie tylko ze swoimi rodzicami, ale także z młodszym bratem, Maksem.

Teraz piosenkarka nie może doczekać się kolejnego brata. Wiadomo już, że będzie miał na imię Tymoteusz.

To właśnie z jego powodu Roksana Węgiel postanowiła na miesiąc zrezygnować z występów przed publicznością. Zamierza nacieszyć się maleństwem, zanim ponownie rzuci się w wir obowiązków.

View this post on Instagram

Rodzinka ❤️😍🥰

A post shared by Rafał Węgiel (@stworca_roxie) on

Na portalu "Życie" dowiesz się również... INTERNAUCI JUŻ MAJĄ SWOJEGO FAWORYTA 3. EDYCJI "THE VOICE KIDS". JEGO WYSTĘP DOPROWADZIŁ KIEDYŚ AGNIESZKĘ CHYLIŃSKĄ DO ŁEZ

Warto sobie przypomnieć o... KARIERA ROKSANY WĘGIEL WISIAŁA NA WŁOSKU. WSZYSTKO PRZEZ JEDNĄ DECYZJĘ WŁADZ TVP

Portal "Życie" informował także o... VIKI GABOR I ROXIE WĘGIEL ZARABIAJĄ KROCIE. ILE NASTOLATKI ZGARNIAJĄ ZA JEDEN KONCERT