Tomasz Kammel nie może narzekać na brak pracy. Znany prezenter nie tylko prowadzi poranny program TVP „Pytanie na śniadanie”, ale także jest zaangażowany w serię programów „The Voice”. Po miesiącach wyczerpującej pracy, dziennikarz udał się na zasłużony urlop na słoneczną Florydę.

Tomasz Kammel wypoczywa na Florydzie

Popularny dziennikarz przebywa obecnie na Florydzie, a dokładnie w Miami. Z publikowanych zdjęć wynika, że naprawdę świetnie się bawi. Okazało się nawet, że jego sąsiadem był sam Ricky Martin! Kammel pochwalił się tym faktem w mediach społecznościowych, publikując przy okazji archiwalne zdjęcie z piosenkarzem.

Póki co prezenterowi nie udało się zrobić nowej pamiątkowej fotografii z legendarnym muzykiem, jednak dodał on do mediów społecznościowych zdjęcie z dużo ważniejszą, bynajmniej dla niego, osobą.

Znany prezenter dodał romantyczne zdjęcie z ukochaną

Słoneczne plaże, palmy, zimne drinki.. a jednak do pełni szczęścia dziennikarzowi jeszcze czegoś brakowało. A raczej kogoś. W ostatnim czasie do Kammela dołączyła jego ukochana. Dzięki temu para będzie mogła wspólnie rozkoszować się urokami tego cudownego miejsca.

Tomasz Kammel, z okazji przyjazdu swojej partnerki, udostępnił nawet wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych.  Dziennikarz, od rozstanie z byłą partnerką, niechętnie opowiada o swoim życiu miłosnym, dlatego wciąż nie zdradził kim tak naprawdę jest jego nowa partnerka. Wiadomo jedynie, że ma na imię Kasia i podobno pracuje w firmie z branży alkoholowej.

Co prawda, wciąż na fotografii nie widać twarzy ukochanej Tomka, jednak  śmiało można stwierdzić, że jego mina mówi wszystko. Najwidoczniej prezenter bardzo tęsknił za swoją drugą połówką i teraz w końcu może zacząć wakacje w jeszcze lepszym towarzystwie!

Warto sobie przypomnieć: NAJBARDZIEJ OCZEKIWANA KSIĄŻKA W 2020 ROKU. DODA PRACUJE NAD AUTOBIOGRAFIĄ. PORUSZY W NIEJ TEMAT BYŁYCH PARTNERÓW

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal Życie pisał również o… „ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA