Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Prowadzi między innymi programy z serii „The Voice” oraz „Pytanie na śniadanie”. Po miesiącach ciężkiej pracy, prezenter wybrał się na wakacje, a tam spotkał samego Ricky’ego Martina!

Tomasz Kammel opublikował zdjęcie z Ricky’m Martinem

Popularny dziennikarz postanowił podładować akumulatory na Florydzie, a dokładnie wybrał się do Miami Beach. Mężczyzna pochwalił się tym na swoim Instagramie pry okazji dodania archiwalnego zdjęcia, na którym pozuje u boku Ricky’ego Martina. Okazuje się, że na czas urlopu Kammela w Stanach Zjednoczonych, panowie zostali sąsiadami.

-„ Mina typu „pożal się Boże”, ale okoliczności były przytłaczające. Przypomniało mi się to, bo jestem aktualnie z kolegą ze zdjęcia po sąsiedzku:) Jak spotkam to mu pokażę” – napisał pod zdjęciem dziennikarz.

Internauci byli zachwyceni

Obserwatorzy dziennikarza byli zachwyceni opublikowanym zdjęciem. Wielu z nich pisało, że zazdroszczą mu tak sławnego sąsiada. Podkreślali, że jeśli Tomasz spotka piosenkarza, powinien go gorąco pozdrowić od polskich fanów.

-„ No świetnie. Pozazdrościć takiego Rickiego za sąsiada. Pewnie Pan jest w jego stronach Panie Tomku. Czuje, że ma Pan po prostu wakacje”

-„ Ooo mega szczęście poznać tak fantastycznego człowieka”

-„Ahaa pozdrów kolegę jak go spotkasz, od fanów form Poland”

-„ Ja tu widzę dwóch przystojnych. Pozdrów Martina koniecznie, Polska czeka na nowe nuty”- pisali pod postem.

Kto wie, może panowie zrobią sobie kolejne zdjęcie do kolekcji. Jeśli uda im się spotkać, jest na to spora szansa.

Polecamy także: TEŚCIOWA KOMENTUJE CIĄŻĘ MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN. JAKA BYŁA JEJ REAKCJA

Może zainteresuje Cię to: CIĄŻOWY BRZUSZEK MAŁGORZATY ROZENEK. FANI GWIAZDY TVN Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKALI NA TE FOTOGRAFIE

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: KUBA WOJEWÓDZKI ZOSTANIE OJCEM? DZIENNIKARZ ZDOBYŁ SIĘ NA PORAŻAJĄCE WYZNANIE