Kariera Justyna w Ich Troje

Justyna Majkowska sławę zyskała dzięki występom w zespole Ich Troje, do którego dołączyła w 2001 roku, po odejściu Magdy Femme. Choć z formacją grała tylko do 2003 roku, zrobiła oszałamiającą karierę, gdyż właśnie w tym czasie zespół osiągał największe sukcesy.

Wokalistka wraz z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą nagrali dwa najpopularniejsze albumy zespołu Ich Troje- "Ad. 4" i "Po piąte... a niech gadają". Obie płyty pokryły się w Polsce diamentem. Ponadto nie można również zapomnieć o ich występie na Eurowizji w 2003 roku, gdy zajęli 7 miejsce.

Po odejściu z Ich Troje, 40-latka rozpoczęła karierę solową. Nie odcięła się jednak całkowicie od formacji i dalej spotykała się z kolegami, głównie z okazji okrągłych rocznic powstania zespołu.

Kobieta zagrała z zespołem na koncercie z okazji 10-lecia Ich Troje. Wzięła również udział w koncercie na 20-lecie grupy, a także nagrała z Michałem Wiśniewskim utwór "Krzyk". Wystąpiła także gościnnie na Eurowizji w 2006 roku.

Specjalna niespodzianka dla fanów

Teraz, z okazji Nowego Roku Wiśniewski i Majkowska postanowili o sobie przypomnieć i zrobili wspólnie niespodziankę swoim fanom. Przygotowali zupełnie nową wersję piosenki „Wypijmy za to”, którą nagrali razem na początku lat dwutysięcznych.

Justyna Majkowska odgrywa w teledysku rolę sprzątaczki. Trzeba przyznać, że kobieta naprawdę się zmieniła.

Fanom zespołu zdecydowanie spodobała się współpraca Wiśniewskiego z Majkowską. Pod klipem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

-„Wokalistek w ich troje była już masa, ale ciągle uważam to samo - Justyna najbardziej pasuje do ich troje”

-„Justyna...To jest jedyny dobry kierunek dla Ich Troje. Nic więcej nie trzeba”- pisali.

Polecamy także: TEŚCIOWA KOMENTUJE CIĄŻĘ MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN. JAKA BYŁA JEJ REAKCJA

Może zainteresuje Cię to: CIĄŻOWY BRZUSZEK MAŁGORZATY ROZENEK. FANI GWIAZDY TVN Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKALI NA TE FOTOGRAFIE

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: KUBA WOJEWÓDZKI ZOSTANIE OJCEM? DZIENNIKARZ ZDOBYŁ SIĘ NA PORAŻAJĄCE WYZNANIE