Od jakiegoś czasu Kuba Wojewódzki mówi o tym, że czuje potrzebę stabilizacji i znalezienia partnerki na stałe. Pod koniec zeszłego roku w wywiadzie dla Onetu dziennikarz podkreślił, że niebawem zamierza zostać ojcem:

A ty myślisz, że 55-letni mężczyzna już nie może? Spokojnie, sprawa jest w toku. (…) Nie wyobrażam sobie spełnienia swojego życia bez potomka. Myślę, że mam parę kandydatek na potencjalne matki.

Teraz na jego Instagramie pojawił się wpis, który do głębi poruszył fanów króla TVN-u. Chodzi o listę postanowień noworocznych, którą opublikował Wojewódzki:

Postanowienia noworoczne⚠️⬆️🚻 ~ Wolność, miłość, wyobraźnia... Poza tym 1. Córka (własna, nie czyjaś) 2. Nowe #lamborghini 3. Kanał na #youtube 🎥 Dziękuję dobranoc.

Część fanów uznała to za świetny żart, jednak grono wiernych widzów Kuby Wojewódzkiego podkreśla, że to już najwyższy czas na dziecko. Z całych sił życzą swojemu idolowi potomstwa:

To za kilka miesięcy pochwal się jak się wsadza fotelik samochodowy do Lamborghini 😊 🙌👍 Szkoda marnować takie geny więc fru do dzieła 😁 A co jak będzie syn ? Ja robiłam podejścia 3 razy i córka się nie udała 👦🏻👦🏼👦🏼😬🤷🏼‍♀️ Jak to mówią na miłość nigdy nie jest za późno 😉 a miłość do dziecka to najczystsza z miłości❤️ to niech partnerka dużo mięsa je wtedy morowana córa. Powodzenia jak by nie udało się daj znać mam dwie dogadamy się 😂🤔

Pojawiły się także komentarze mówiące o tym, że Kuba Wojewódzki już wie, że zostanie ojcem. Być może to aluzje do jego rzekomego związku z Anną Muchą, z którą dziennikarz niegdyś był zaręczony:

Ja mysle ze ta córka to już w drodze ❤️

Niedawno na swoim Instagramie Kuba Wojewódzki zamieścił zdjęcie z dwójką dzieci. Fotografii towarzyszył wymowny podpis:

Od momentu, w którym nagle zostałem podwójnym ojcem, moje życie nabrało przyspieszenia.

Maluchy mają zakryte twarze, jednak sporo wskazuje na to, że to dzieci właśnie Anny Muchy! Podsyciło to plotki mówiące o tym, że para znowu się spotyka.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... WSPANIAŁE ZAKOŃCZENIE ROKU DLA BORYSA SZYCA. OŻENIŁ SIĘ I ZDRADZIŁ PŁEĆ DZIECKA. FANI SĄ OCZAROWANI SUKNIĄ ŚLUBNĄ PANNY MŁODEJ

Warto sobie przypomnieć... WOJEWÓDZKI WYTATUOWAŁ SOBIE IMIĘ UKOCHANEJ NA BRZUCHU! ZDJĘCIE JEST JUŻ W SIECI

Portal "Życie" informował także o... WOJEWÓDZKI I MUCHA ZNOWU SĄ RAZEM?! "ZOSTAŁEM PODWÓJNYM OJCEM"