Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli jedną z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Już od dłuższego czasu pojawiają się plotki o tym, że kontrowersyjny dziennikarz i popularna aktorka znowu się zeszli.

Kuba Wojewódzki z pewnością umie podtrzymać zainteresowanie mediów. Dziennikarz bardzo lubi wzbudzać wokół siebie rozgłos i nie waha się przed wykorzystaniem do tego swojej byłej narzeczonej. Od jakiegoś czasu Wojewódzki udostępnia treści, które mogą sugerować, że Anna Mucha i on znowu się zeszli.

Tym razem Król TVN-u udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie z festiwalu TOPtrendy 2004 w Sopocie. Wojewódzki stoi na nim z podniesioną koszulką, a na brzuchu ma ogromny tatuaż. To imię jego ówczesnej narzeczonej – Anny Muchy. Wpis został opatrzony komentarzem:

Festiwal #toptrendy #2004 z @kayah_official… Zresztą co tu pisać jak wszystko jest napisane…

Profil dziennikarza szybko zalała fala komentarzy poruszonych fanów. Użytkownicy żartobliwie odnieśli się do tej próby wzbudzenia wokół siebie zainteresowania. „Co jest gorsze od plotek? Brak plotek” - komentowali.

Kuba Wojewódzki już kilkukrotnie sugerował w mediach, że on i Anna Mucha znowu się zeszli. Pod koniec ubiegłego tygodnia na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie, które może przedstawiać jego z dziećmi Anny Muchy. Podpisał je: „Zostałem podwójnym ojcem”.

Sama aktorka nie dementuje, ale też nie potwierdza tych rewelacji. Można odnieść wrażenie, że zaczęła grać w grę Wojewódzkiego.

Od jakiegoś czasu Mucha także bowiem zamieszcza dwuznaczne wpisy, które mogą sugerować jej powrót do dziennikarza. Niedawno udostępniła zdjęcie przy jego luksusowym samochodzie.

Portal "Życie" informuje także... WOJEWÓDZKI I MUCHA ZNOWU SĄ RAZEM?! "ZOSTAŁEM PODWÓJNYM OJCEM"

Warto sobie przypomnieć... TO COŚ POWAŻNIEJSZEGO? ATMOSFERA WOKÓŁ RELACJI MUCHY I WOJEWÓDZKIEGO JEST CORAZ GORĘTSZA!

Portal "Życie" pisze również o... MICHAŁ SZPAK WYPOWIEDZIAŁ SIĘ WULGARNIE NA WIZJI! ZOSTAŁ SKRYTYKOWANY PRZEZ TOMASZA KAMMELA