Kuba Wojewódzki już od jakiegoś czasu stale podsyca plotki o ponownym zejściu się z Anną Muchą. Oliwy do ognia dolewa również sama aktorka, która co jakiś czas wrzuca do sieci zdjęcia z popularnym dziennikarzem.

Media już od dawna spekulują o ponownym zejściu się Ani Muchy i Kuby Wojewódzkiego. Przypomnijmy, że para zerwała zaręczyny w 2007 r. Powodem rozstania miała być niechęć Kuby do założenia rodziny.

Tym razem Król TVN-u wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie w towarzystwie dwójki dzieci. Na zdjęciu widzimy Wojewódzkiego, który czyta „Politykę”. Na fotelach obok siedzą dzieci, zasłaniające swoje twarze gazetami.

Fotografia została opatrzona podpisem, który sugeruje, że Kuba Wojewódzki został przybranym ojcem dwójki maluchów. Dziennikarz podkreślił:

Od momentu w którym nagle zostałem podwójnym ojcem moje życie nabrało przyspieszenia... Właśnie tankujemy #nacyrklu #puławska86 #ranneptaszki #familytime

Zdjęcie wywołała burzę wśród fanów Króla TVN-u. Czy to dowód na to, że dziennikarz zszedł się z Anną Muchą? A może to tylko specjalnie zaaranżowana akcja PR-owa, która ma podsycać zainteresowanie mediów tą dwójką?

Zdjęcie Kuby Wojewódzkiego w towarzystwie dwójki niezidentyfikowanych dzieci może być próbą przekazania światu, że para znowu jest razem. Powszechnie bowiem wiadomo, że Kuba Wojewódzki nie ma własnego potomstwa.

Z kolei Anna Mucha jest mamą właśnie dwójki dzieci. Sama kobieta nie odniosła się jednak do kolejnej fali spekulacji na temat ich związku.

Jeszcze w październiku aktorka grająca Madzię w serialu TVP2 „M jak miłość” została zapytana o związek z Wojewódzkim. Na łamach magazynu „Party” aktorka podkreśliła wówczas:

nie potwierdzam, nie zaprzeczam.

Warto przypomnieć... BYLI NAJGORĘTSZĄ PARĄ POLSKIEGO SHOW-BIZNESU, A TERAZ ZNÓW SIĘ SPOTYKAJĄ!

Portal "Życie" informuje... ONI NAPRAWDĘ ZNOWU SĄ RAZEM? MUCHA SKOMENTOWAŁA „ZWIĄZEK” Z WOJEWÓDZKIM!

Portal "Życie" pisze również o... EWA DRZYZGA SZCZERZE WYZNAJE! MA POWAŻNE KŁOPOTY ZE ZDROWIEM