Od jakiegoś czasu pojawiały się donosy, że Anna Mucha rozstała się z partnerem, Marcelem Sorą. Osoby, które pamiętają jeszcze jej związek z Kubą Wojewódzkim, zaczęły marzyć, by słynna para do siebie wróciła. Wydawało się to niemożliwe… Jednak czy na pewno?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki spotykali się w latach 2003-2007. Wydawało się, że tworzyli bardzo zgraną parę, jednak nieoczekiwanie rozstali się. Jak widać, dalej są do siebie pozytywnie nastawieni.

„Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem” – pisał showman o Ani w swojej autobiografii. Pod koniec 2018 roku opublikował ich wspólne zdjęcie z czasów, gdy tworzyli fotografię. Mucha skomentowała to emotikonami serca i buziaka.

Zobacz także: CHCĄ OMINĄĆ ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELĘ! POPULARNY MARKET OGŁASZA NOWĄ USŁUGĘ

Na początku tego roku mówiło się, że Anna Mucha rozstała się z Marcelem Sorą, z którym ma dwójkę dzieci. Aktorka postanowiła nie komentować plotek i gdy w jednym z wywiadów Piotr Najsztub chciał spytać o tę kwestię, od razu ucięła temat.

– Najsztub, naprawdę interesują cię takie rzeczy? Przejdźmy do kolejnego pytania – powiedziała stanowczo.

Za każdym razem, gdy ktoś pytał o jej rozstanie, odpowiadała: „Nie rozmawiam o moim życiu prywatnym”.

I choć Anna Mucha nie lubi pokazywać zbyt wiele ze swojego życia, to jednak wie, co zrobić, by się o niej mówiło. Kilka dni temu poinformowała na Instagramie, że były poprosił ją o spotkanie. Spytała fanów na InstaStories, czy powinna iść.

Fani odpowiedzieli dość jednogłośnie – tak. Anna Mucha spotkała się więc z Kubą Wojewódzkim. Dodała wspólne zdjęcie na stories i opisała je tak, że wśród jej obserwatorów aż zawrzało.

Zobacz także: BĘDZIE NOWY PREMIER? MORAWIECKI MA MOCNEGO PRZECIWNIKA!

„Proszę przy nas nie używać określenia „stara”, bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją” – podpisała, co było oczywistym nawiązaniem do powiedzenia „stara miłość nie rdzewieje”.

Mucha przy ankiecie dla fanów, czy ma udać się na spotkanie, a także przy wspólnym zdjęciu zamieściła tajemniczy hashtag – #twojwybormojezycie.

Może to wspólny projekt lub zwykła znajomość… A może znów będą razem?

Źródło: „rmf.fm”