Carrefour chce ominąć zakaz handlu w niedzielę? Wkrótce możemy spodziewać się zmian!

Sklep postanowił zacząć sprzedawać produkty z własnego e-sklepu. Pomimo świadczonych usług e-commerce, które są dostępne w Warszawie i na Śląsku, Carrefour postanowił pójść na rękę klientom i umożliwić zakupy… w niedzielę!

Zobacz także: ODWAŻNA KREACJA JULII WIENIAWY. KUSIŁA WSZYSTKICH NA IMPREZIE!

– “Od 21.10.2019 r. będziemy dostarczać zakupy spożywcze w całej Polsce! Dla nowego obszaru dystrybucji sposobem dostawy zamówień będzie wysyłka realizowana przez firmę kurierską. Dodatkowo, będziesz informowany o statusie twojego zamówienia poprzez SMS. Dzięki czemu będziesz wiedział kiedy zakupy codzienne będą u ciebie” – poinformował Carrefour.

Online zakupy stają się coraz bardziej popularne. Polacy cenią wygodę oraz zaoszczędzony czas! Dziś rynek oferuje różnorodne produkty, które możemy zakupić logując się na stronę sklepu. Zakupy spożywcze, kosmetyki, ubrania, książki – najczęściej kupowane rzeczy przez Polaków.

Zobacz także: WIEDZIELIŚCIE, ŻE KASIA CICHOPEK MA BRATA? ALEŻ Z NIEGO PRZYSTOJNIAK!

Zakupy spożywcze online oferują kilkadziesiąt sklepów – Tesco, Auchan i inne. Usługi tych firm nieustannie się rozwijają, co więcej gwarantują ogromne zyski. Co do handlu w niedzielę – obecnie wprowadzony zakaz jest wielką stratą nie tylko dla firm.

Carrefour planuje wprowadzić w życie tzw. sklep autonomiczny, który ma zastąpić pracowników. „Carrefour flash”, działające obecnie we Francji, automatycznie rozpoznaje produkty na zakup których, zdecydował się klient.

Także sklep proponuje różne rodzaje płatności – kartą, telefoniczną aplikacją Carrefour Pay, czy urządzeniami, które umożliwiają rozpoznanie twarzy klienta.

Można śmiało stwierdzić, że Carrefour robi wszystko, aby umożliwić sprzedaż produktów w niedzielę. Czy będzie to zalegalizowane? Przekonamy się wkrótce!

źródło: „biznesinfo.pl”