Na gali „JOY Influencer” 2019 nie zabrakło i Julii Wieniawy, która zaskoczyła chyba każdego… swoją stylizacją!

Gwiazda aktywnie udziela się w social media, więc nic dziwnego, że znalazła się w tym miejscu. Została nominowana w kategorii „Gold Influencer”. Najważniejsze jednak jest to, że Wieniawa zdecydowała się przybrać odważną stylizację!

Zobacz także: CO SIĘ STANIE Z CENAMI PRĄDU JUŻ ZA TRZY MIESIĄCE?

Gwiazda może się pochwalić pięknym ciałem, a także dobrym gustem. Wybrana kreacja zachwyciła wszystkich obecnych, a co więcej – internautów, którzy aktywnie komentują wystrój Wieniawy.

– „Jest młoda i piękna, jeżeli chce to niech eksponuje swoje ciało. Dlaczego nie?” – pisze jeden z użytkowników Instagram.

– „Młodość… piękność… zgrabność…” – pisze inny internauta.

Na to wydarzenie aktorka zdecydowała się na satynową spódnicę w kolorze jasnego beżu. Dobrana góra – cielisty, bieliźniany gorset, z widocznymi fiszbinami. Taka stylizacja zwróciła uwagę na piękną figurę gwiazdy i odwagę kusicielki serc mężczyzn.

Zobacz także: MARTA KACZYŃSKA WYPROWADZIŁA SIĘ OD MĘŻA! I OBAWIA SIĘ O JEGO KONTAKTY Z DZIEĆMI!

Idealnie dobrana kolorystycznie stylizacja podkreślała delikatną urodę i piękny odcień opalenizny Wieniawy. Makijaż dodał świeżości, a fryzura – lekkości kreacji. Całość współgrała!  A samą aktorkę można śmiało uznać za gwiazdę Hollywood!

Niektórzy tworzą domysły, czy nie jest Wieniawa podobna do… Rity Hayworth?

źródło: „jastrzabpost.pl”