Gwiazda serialu „M jak Miłość” Kasia Cichopek pokazała swojego… brata! Wiemy, czym się zajmuję na co dzień!

Cichopek nie mówi o rodzinie, sprytnie ukrywa wszelkie informacje przed mediami. Tym razem jednak pochwaliła się utalentowanym bratem! Gwiazda zdradziła, jak wygląda życie przystojniaka i co jest jego pasją.

Zobacz także: ODWAŻNA KREACJA JULII WIENIAWY. KUSIŁA WSZYSTKICH NA IMPREZIE!

Jacek Cichopek jest fotografem „od zawsze”. Prawie wszystkie zdjęcia na profilu Kasi w Instagram są dziełem rąk Jacka! Śmiało można stwierdzić, że mężczyzna ma ogromny talent!

– „Fotograf od zawsze. Komercyjnie od 2008 roku. Jeszcze jako dzieciak zaczynałem od Zenita, jednego obiektywu i ciemni w łazience. Pasjonuję się podróżami, tymi bliskimi i dalekimi – zawsze z aparatem. Od 4 lat nurek – więc może sesja pod wodą…? Moim celem jest dostarczanie stylowego i ponadczasowego reportażu. Chętnie też podejmuję inne wyzwania, jak np. sesje narzeczeńskie, chrzty, zlecenia komercyjne” – pisze o sobie Jacek Cichopka na stronie internetowej.

Zobacz także: CO SIĘ STANIE Z CENAMI PRĄDU JUŻ ZA TRZY MIESIĄCE?

Życie Jacka nie wiąże się z show-biznesem. Utalentowany fotograf nie poszedł śladami siostry – wybrał inną drogę zawodową. Mężczyzna zajmuje się fotografią, pracuje jako informatyk – co przynosi mu spory dochód.

Prywatnie jest ojcem i mężem. Jest spełnionym mężczyzną, który wspiera siostrę i rodzinę.

źródło: „pikio.pl”