Pojawiają się plotki, które mówią, że Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem. Żadna z gwiazd nie zaprzecza, a ich nazwiska znów trafiły na języki. Teraz sfotografowano aktorkę w samochodzie dziennikarza.

Minęło już kilkanaście lat od końca związku Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego. Od jakiegoś czasu mówi się, że zdecydowali się do siebie wrócić.

Mucha i Wojewódzki są w show-biznesie nie od dziś i wiedzą, że takie plotki podgrzewają atmosferę oraz zwiększają zainteresowanie mediów i fanów. Zapewne dlatego nie komentują żadnych doniesień, a przynajmniej nie wprost.

Aktorka dodała zdjęcie, które na pewno nie powstrzyma plotek. Na fotografii pozuje przy Bentleyu Wojewódzkiego.

„… zawsze dobieram auta pod kolor sukienki #nacyrklu” – podpisała zdjęcie na Instagramie.

Trzeba przyznać, że wygląda świetnie w pasującej do auta sukience, wysokich butach oraz rozpuszczonych włosach.

Wojewódzki ostatnio także podgrzewał atmosferę – pokazał zdjęcie, na którym widać auto oraz wystające z niego kobiece nogi. Podpisał je „Moje dwie wielkie namiętności #jeepwrangler oraz ta druga”.

Jak podaje Jastrzabpost.pl, Anna Mucha także dodawała dwuznaczne komentarze.

Podczas wywiadu dla „Party” odpowiedziała:

– Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Jestem szczęśliwa, akceptuję siebie taką, jaka jestem. W końcu nie mogę zawieść mojego syna, muszę być mięciutka! Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się zadawał ze starszymi?

Sprawdź – od tego zdjęcia wszystko się zaczęło! BYLI NAJGORĘTSZĄ PARĄ POLSKIEGO SHOW-BIZNESU, A TERAZ ZNÓW SIĘ SPOTYKAJĄ!

Lubisz czytać o gwiazdach? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! EDYTA GÓRNIAK NA KONFERENCJI PRASOWEJ NOWEGO PROGRAMU TVN. JEJ KREACJA OLŚNIŁA WSZYSTKICH!

Martyna Piotrowska