Anna Mucha przez dodanie jednego zdjęcia sprawiła, że znów jest o niej głośno. Wszystko za sprawą fotografii, na której uwieczniła siebie i Kubę Wojewódzkiego. Fani zastanawiają się, czy para do siebie wróciła.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki spotykali się od 2003 r. Wówczas 40-letni dziennikarz był jurorem w programie „Idol”, znany był z ciętego języka i skandali.

Anna Mucha, młodsza od Wojewódzkiego o 17 lat, zapowiadała się na świetną aktorkę.

Fani byli pewni, że ich związek jest idealny – nawet pomimo sporej różnicy wieku. Okazało się jednak, że po jakimś czasie płomienny romans skończył się.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki rozstali się w 2006 roku. Mówi się, że dziennikarz nie chciał zakładać rodziny z partnerką, a ona oczekiwała od niego oparcia i poczucia bezpieczeństwa.

To było głośne rozstanie, choć pozostali w zgodzie. Cały czas utrzymywali kontakt i nie byli sobie obojętni.

Jakiś czas temu Anna Mucha dodała zdjęcie, na którym pokazuje się z Kubą Wojewódzkim.

„Proszę przy nas nie używać określenia stara, bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją” – napisała, sugerując, że uczucie mogło wrócić.

Magazyn „Party” zapytał Annę Muchę o to, czy znów są razem. Odpowiedziała: „nie potwierdzam, nie zaprzeczam”.

– Jestem szczęśliwa, akceptuje siebie taką, jaką jestem. W końcu nie mogę zawieść mojego syna. Muszę być mięciutka (historia o tym, jak syn uderzył o jej biodro i zdziwił się, że nie jest miękka – przyp. red.). Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się tam zadawał ze starszymi – podsumowała.

Pisaliśmy o ich wspólnym zdjęciu tutaj: BYLI NAJGORĘTSZĄ PARĄ POLSKIEGO SHOW-BIZNESU, A TERAZ ZNÓW SIĘ SPOTYKAJĄ!

Życie wspominało także o: ZNALAZŁ NA ŚMIETNIKU STARY FOTEL, A W NIM… NIE MÓGŁ UWIERZYĆ, JAK TO ZOBACZYŁ!

Źródło: „wp.pl”