W sylwestrową noc Borys Szyc podzielił się ze swoimi fanami radosnymi wieściami. Wraz ze swoją ciężarną partnerką Justyną Nagłowską wzięli ślub. Prawdpodobnie uroczystość miała miejsce jeszcze kilka miesięcy temu. Sugerują to ślubne zdjęcia, na których ciążowe krągłości nie są jeszcze wyraźnie widoczne.

Borys Szyc ożenił się z Justyną Nagłowską

Borys Szyc na koniec roku postanowił podzielić się na Instagramie pięknym zdjęciem ze ślubu, pod którym napisał wzruszający post. Widać po nim, że aktor jest bardzo szczęśliwy, a ostatni rok był dla niego szczególnie wyjątkowy. Jak wiadomo nie tylko wziął ślub, ale też wkrótce spodziewa się narodzin pierwszego wspólnego z Justyną dziecka. W ostatnim wpisie zdradził, że będzie to chłopiec! Aktor ma jeszcze 15-letnią córkę z poprzedniego związku.

"Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem "Yes Man"? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego" - napisał aktor.

Piękna kreacja ślubna Justyny Nagłowskiej

Zdjęcia opublikowane na profilu Borysa Szyca pochodzą z sesji zdjęciowej wykonanej w wyjątkowo klimatycznym miejscu na łonie natury. Szczególną uwagę obserwatorów zwróciła suknia ślubna. Justyna Nagłowska miała na sobie skromną kreację w stylu boho. Idealnym uzupełnieniem był bogato zdobiony wianek z kolorowymi kwiatami oraz biała koszula. Trzeba przyznać, że ukochana Borysa Szyca wyglądała zjawiskowo i z klasą!

Pisaliśmy również o: CZY BORYS SZYC WZIĄŁ POTAJEMNY ŚLUB? PRZEZ TO ZDJĘCIE AŻ HUCZY OD PLOTEK

Może zainteresuje Cię to: BABY BOOM WŚRÓD POLSKICH GWIAZD. KTÓRE RODZINY POWIĘKSZĄ SIĘ W 2020 ROKU

Portal "Życie" poleca: MIELI BRAĆ ROZWÓD, A TERAZ WRZUCILI TAKIE ZDJĘCIA. CO NAPRAWDĘ SIĘ DZIEJE W RODZINIE KURZAJEWSKICH