Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. O ile, wszyscy o ich małżeństwie, o tyle sama para nie ujawniała zbyt wielu informacji z życia prywatnego. Ostatnio w sieci pojawiła się jednak informacja o kryzysie. Czy to koniec szczęśliwego małżeństwa?

Para jest w związku małżeńskim od 23 lat

Maciej Kurzajewski to dziennikarz sportowy i prezenter Telewizji Polskiej, od 23 lat związany z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, również dziennikarką. Para pobrała się w 1996 roku i od tego czasu wiodła spokojne, pozbawione blasku fleszy życie.

Niedługo po ślubie para doczekała się syna- Franciszka. Później w ich małżeństwie zdarzyła się przykra sytuacja. Dziennikarka poroniła bliźniaczą ciążę. Trauma ta zapewne mocno wpłynęła na relację małżonków.

Później w rodzinie Kurzajewskich pojawiło się drugie dziecko. Wydawać, by się mogło, że od tej pory ich małżeństwo układa się idealnie. Jednak nic bardziej mylnego!

Media obiegła informacja o ich rozwodzie

Jakiś czas temu, media obiegła informacja o rozwodzie dziennikarzy. Ta smutna wiadomość zwiastowała rozpad trwającego 23 lata małżeństwa. Co ciekawe, para wspólnie przygotowywała także święta. Paulina Smaszcz-Kurzajewska zamieściła w mediach filmik, na którym zachwyca się świątecznymi zakupami zrobionymi przez męża.

Dlatego informacja o rozpadzie ich małżeństwa prawdopodobnie okazała się nieprawdziwa. Para bowiem spędziła wspólnie święta Bożego Narodzenia. Swoje zdjęcia para tagowała hasztagami: szczęście, rodzina, święta.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... PAWEŁ DOMAGAŁA DEMENTUJE PLOTKI NA SWÓJ TEMAT

Portal "Życie" informował także o... IMPONUJĄCY HOROSKOP NA 2020 ROK. TRZY ZNAKI ZODIAKU BĘDĄ MIEĆ OGROMNE SZCZĘŚCIE