Kuba Wojewódzki od lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Mężczyzna doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie mediów.

Właśnie opublikował fotografię, która wzbudziła ogromne poruszenie wśród jego fanów. Chodzi tu o jego zdjęcie sprzed 30 lat.

Na fotografii Kuba Wojewódzki ma zaledwie 26 lat. Zdjęcie było wykonane podczas jego pierwszej wycieczki do Nowego Jorku. Wojewódzki pozuje na nim na tle jednej z wież World Trade Center. Dziennikarz podpisał fotografię:

30 lat temu. Pierwsza wizyta w Nowym Jorku. Próbuje sfotografować się na tle #worldtradecenter

Pod zdjęciem szybko posypała się lawina komentarzy. Niektórzy fani dziennikarza uznali, że na fotografii wyszedł łudząco podobny do Tomasza Kammela. Innym z kolei przypominał bardziej Dawida Podsiadło:

Dodać wąsa i niczym Podsiadło :)

Fani jednogłośnie orzekli, że upływający czas wyszedł Wojewódzkiemu na dobre. Ich zdaniem mężczyzna teraz prezentuje się o wiele lepiej:

Nie no Ty to chyba jak wino... im starszy tym lepszy Teraz w kwiecie wieku wyglądasz lepiej.

Niedawno Wojewódzki wrócił na okładki tabloidów za sprawą plotek o jego rzekomym zejściu się z byłą narzeczoną, Anną Muchą. Aktorka również korzysta z nagłego zainteresowania i chętnie podsyca plotki na temat ich relacji.

Kilka tygodni temu Kuba Wojewódzki udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie z dwojgiem dzieci. Podpisał je:

Od momentu w którym nagle zostałem podwójnym ojcem moje życie nabrało przyspieszenia...

Wojewódzki chciał w ten sposób dać do zrozumienia fanom, że został przybranym ojcem dla dzieci Anny Muchy. Przypomnijmy, że aktorka ma właśnie dwójkę dzieci z poprzedniego związku.

Portal "Życie" informuje również... JADZIA NALEPA PODBIŁA SERCA WIDZÓW W PROGRAMIE "DUŻE DZIECI". PO DZIESIĘCIU LATACH WYGLĄDA ZUPEŁNIE INACZEJ [FOTO]

Na portalu "Życie" dowiesz się również o... WOJEWÓDZKI I MUCHA ZNOWU SĄ RAZEM?! "ZOSTAŁEM PODWÓJNYM OJCEM"

Warto sobie przypomnieć... WOJEWÓDZKI WYTATUOWAŁ SOBIE IMIĘ UKOCHANEJ NA BRZUCHU! ZDJĘCIE JEST JUŻ W SIECI