W tym tygodniu Kuba Wojewódzki miał okazję gościć popularnego komika Rafała Paczesia oraz aktora Pawła Wilczaka. Błyskotliwi artyści stanowili duże wyzwanie dla prowadzącego. Momentami wymiana zdań stawała się naprawdę ostra!

Przedstawiając komika, Wojewódzki zakpił ze swojej byłej dziewczyny. Zrobił złośliwy przytyk na temat serialu, w którym gra Anna Mucha:

Janusz Głowacki powiedział mi kiedyś, że dialogi w "M jak Miłość" kalają dobre imię schizofrenii. To najlepsza recenzja tego serialu. Pozdrawiam byłą narzeczoną – Aniu, jak jesteś w domu, to pozdrawiam Cię serdecznie.

Rozmowa z Rafałem Paczesiem momentami dotykała naprawdę prywatnych tematów. Wojewódzki spytał komika, dlaczego w trakcie swoich występów żartuje ze zmarłego ojca alkoholika. Artysta odpowiedział:

Dla mnie to jest potrzebne, taka tragikomedia o alkoholizmie. Jest to sukces, bo ludzie z dystansem podeszli do bardzo poważnego problemu.

Dziennikarz spytał również o matkę artysty. Rozbawiony gość odpowiedział:

Moja mama żyje i ma się dobrze. Co ciekawe, jest młodsza od ciebie, ale rączki przy sobie.

Na kanapie w studio zasiadł również Paweł Wilczak. Kuba wyjaśnił, że już od 19 lat zabiegał o wywiad z aktorem. Dziennikarz podkreślił:

Zawsze mnie elegancko sczyszczałeś.

Wilczak odpowiedział bardzo szczerze:

Bo ty zawsze udajesz głupszego, niż jesteś i mnie to irytuje.

Cała rozmowa przebiegła w podobnej atmosferze. Panowie gładko odparowywali swoje riposty, a całość przypominała walkę na słowa. Aktor nie szczędził prowadzącemu przykrych komentarzy. W pewnym momencie wypalił do Kuby:

Znowu się pomyliłeś. Jesteś niedouczony.

Wojewódzki nie pozostawał mu dłużny:

Zawsze miałeś opinię trudnego człowieka i aktora. Czy twój triumfalny powód na duży ekran jest wynikiem tego, że zaniechałeś gry aktorskiej, nie dostawałeś propozycji, czy jesteś trudnym aktorem i sam odrzucasz wszystko?

Portal "Życie" informuje... EWA DRZYZGA SZCZERZE WYZNAJE! MA POWAŻNE KŁOPOTY ZE ZDROWIEM

Warto sobie przypomnieć... KUBA WOJEWÓDZKI SKOMPROMITOWANY? ZALICZYŁ MEGA WPADKĘ WE WŁASNYM PROGRAMIE!

Na portalu "Życie" dowiesz się również... WOJEWÓDZKI ZNÓW WYPROWADZIŁ Z RÓWNOWAGI SWOJEGO GOŚCIA! LEDWO UDAŁO MU SIĘ GO ZATRZYMAĆ W PROGRAMIE!