Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka i tego, że lubi drażnić gości zapraszanych do autorskiego programu. Nie inaczej było w ostatnim odcinku jego show. Dziennikarz gościł Roberta Górskiego i Łukasza Simlata, których zasypywał nie zawsze wygodnymi dla nich pytaniami. Jeden z wzburzonych gości prawie wyszedł ze studia.

Jak opisała Wirtualna Polska, pierwszy w programie pojawił się Robert Górski. Satyryk promował swoją książkę „Jak zostałem prezesem”. Jednak Wojewódzkiego bardziej interesowało życie osobiste członka „Kabaretu Moralnego Niepokoju”.

Dziennikarz szczegółowo wypytywał Górskiego o jego życie prywatne, ponieważ niedawno wziął on ślub. Kilka miesięcy temu powitali też ze swoją partnerką na świecie pierwsze dziecko.

– Masz nowe dziecko! Bardzo się cieszę, że zrobiłeś w końcu coś co ma ręce i nogi. Celebrujmy to, bo Ty też wziąłeś ślub! – ekscytował się Wojewódzki.

Dziennikarz pytał też satyryka o to, czy doświadcza ze strony mediów i publiczności uwag na temat końca kariery. – Słyszę od czasu do czasu, że się kończę. To chyba naturalne, że ludzie chcą ci dokuczyć. Niektórzy myślą, że jest jakaś granica wieku. Wręcz przeciwnie, jestem w dobrym momencie swojego życia. Mam jeszcze wiele pomysłów na siebie – odpowiedział szczerze Robert Górski.

Drugim gościem w programie był aktor Łukasz Simlat znany z takich filmów, jak „Drogówka”, „Belfer” czy „Boże Ciało”. Wojewódzki dopytywał go o dobór ról: – Bierzesz, co dają. Wytłumacz mi dlaczego, tak utalentowany aktor nie dostaje dobrych ról – uznał gospodarz programu.

Aktor nie dał się wyprowadzić z równowagi i natychmiast na to odpowiedział. – Nie wiem, może nie chodzę i nie mówię „wszystkiego dobrego na święta”. Tak się robi. Ja nie chodzę w swoim interesie, bo moja godność mi na to nie pozwala – odparł Simlat.

Wojewódzki zdecydował się za to na teoretycznie humorystyczną odpowiedź: – Godność godnością, ale Ty jesteś z Sosnowca.

Łukasz Simlat odebrał bardzo osobiście ten przytyk i natychmiast pożegnał się, chcą skończyć nagranie. Kiedy już miał wyjść ze studia, Wojewódzkiemu udało się go przeprosić i aktor wrócił na kanapę, aby dalej kontynuować rozmowę.

Kuba Wojewódzki znów pojawił się na pierwszych stronach gazet, kiedy wybuchły plotki o jego ponownym związku z Anną Muchą: TO COŚ POWAŻNIEJSZEGO? ATMOSFERA WOKÓŁ RELACJI MUCHY I WOJEWÓDZKIEGO JEST CORAZ GORĘTSZA!

Niedawno pojawiły się też plotki na temat romansu księcia Karola z tajemniczą kobietą: OH KAROL! NIESZCZĘŚLIWY ROMANS KSIĘCIA WALII I CÓRKI AUSTRALIJSKIEGO BIZNESMENA

Joanna Tec