Kobieta traci przytomność pod prysznicem – zobacz co robią jej psy

Psy to najwierniejsi towarzysze ludzi, którzy darzą swoich właścicieli bezwarunkową miłością. To co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi stworzeniami to ich umiejętność wyczuwania zagrożenia, które może grozić ich właścicielom.

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Maureen Hatcher, która zawdzięcza swoim dwóm labradorom uratowanie życia.

Nagranie z kamery przy dzwonku do drzwi jej domu jest tego dowodem. Na nim widzimy jak jej psy wybiegają przed dom i zaczynają głośno szczekać. To przez ten hałas udało się ją uratować.

Maureen, która minionego lata miała operację wszczepienia bypassów, jak co dzień brała prysznic.

“I nagle nie wiedząc jak, znalazłam się na podłodze i nie mogłam się ruszać” – powiedziała Maureen w rozmowie z St. Augustine Record. “Powiedziałam do moich dziewczynek [psów], ‘Potrzebuję pomocy.’”

First Coast News

Psy wkroczyły do akcji

Jej labradory o imionach Bella oraz Sadie natychmiast wkroczyły do akcji. Udało im się otworzyć drzwi i wybiec przed dom, gdzie zaczęły głośno szczekać. W ten sposób udało im się zwrócić uwagę sąsiada, który poszedł za nimi do domu Maureen.

Sąsiadka Alexandra Naspolini znalazła Maureen nie dającą oznak życia.

‘Anioły’ Bella i Sadie

Sąsiadka natychmiast wezwała pogotowie i poczekała u jej boku na ich przyjazd. Kobieta została natychmiast przetransportowana do szpitala gdzie przeszła operację.

Zabieg udał się i Maureen wróciła do zdrowia. Kobieta nie potrafiła opisać jak bardzo wdzięczna jest za pomoc swojej sąsiadce, lekarzom i jej dwóm aniołom stróżom Belli i Sadie w uratowaniu jej życia.

“Jestem bardzo szczęśliwa, że nie mam żadnych powikłań. To wszystko zasługa doktor Nimy i pracowników szpitala, którzy bardzo o mnie dbali” – powiedziała Maureen.

Zobacz nagranie z kamery przed domem kobiety i jej psy w akcji:

Wow! To kolejny dowód na to, jak wspaniałym zwierzętami są psy! Udostępnij ten artykuł, aby uświadomić innym jak cudownymi towarzyszami ludzi są psy.

źródło: pl.newsner.com

Share