Książę William i Kate Middleton są jednymi z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Cieszą się sympatią i zaufaniem Brytyjczyków, a przez lata uchodzą za parę wręcz idealną.

Te fotografie robią w sieci prawdziwą furorę

Książę William poznał Kate na Uniwersytecie St Andrews w Szkocji. Wtedy zaczęli się spotykać, nikt jednak nie sądził, że zostaną małżeństwem i będą mieli dzieci, a być może razem będą rządzić Wielką Brytanią.

Książę William oraz księżna Kate pobrali się 29 kwietnia 2011 roku. Poznali się na studiach, zamieszkali razem z czworgiem pozostałych studentów, a gdy wyszło na jaw, że się spotykają – przeprowadzili się do swojego mieszkania.

Książę William, księżna Kate/ instagram: kensingtonroyal
Książę William, księżna Kate/ instagram: kensingtonroyal
Książę William, księżna Kate/ instagram: kensingtonroyal

W rodzinie królewskiej traktowano ich związek jak przelotny romans, toteż wszyscy zdziwili się, gdy William dalej randkował z Kate po studiach. Para doczekała się trójki wspaniałych dzieci - 8-letniego George, 6-letnią Charlotte i 3-letniego Louisa.

Urocza księżniczka Charlotte promuje kampanię społeczną

W ostatnim czasie urocza księżniczka Charlotte zrobiła prawdziwą furorę. Zdjęcie dziewczynki pozującej z motylkiem obiegło media.Mała księżniczka Charlotte i jej rodzice promują ochronę motyli.

Motyle są istotnym elementem ekosystemu, zarówno jako zapylacze, jak i elementy łańcucha pokarmowego

- pisze książęca para w mediach społecznościowych.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO