Joanna Opozda i Antek Królikowski oficjalnie są małżeństwem. Cały Internet zaniemówił - para wyglądała wręcz fenomenalnie. Pojawiły się jednak pewne spekulacje... Czy małżeństwo spodziewa się dziecka? Fani są co do tego pewni, nie mają najmniejszych wątpliwości!

Kiedy tylko dziś rano w mediach pojawiły się pierwsze informacje o ślubie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy, Polacy nie mogli w to uwierzyć! Fani nie mogli napatrzeć się na zamieszczone w sieci fotografie, gdyż para prezentowała się naprawdę zdumiewająco.

Zdziwienie i pewne spekulacje jednak wzbudził fakt, że para jeszcze nie tak dawno temu przeżywała spory kryzys w związku i ogłosiła rozstanie. Ze względu na to, że Antek Królikowski dość często zmieniał partnerki nikt nie dawał im szans na dłuższy staż. Potem jednak ku zdziwieniu wszystkich postanowili dać sobie drugą szansę, a po upływie bardzo krótkiego czasu okazało się, że... stanęli na ślubnym kobiercu!

Czy spodziewają się dziecka?


Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego odbył się 7 sierpnia 2021 roku w Warszawie. Pojawiły się jednak spekulacje, że para postanowiła się pobrać ze względu na ciążę Joanny. Czy to prawda? Fani uważają, że tak!