Oliwia Bieniuk to córka wybitnej, zmarłej niedawno aktorki Anny Przybylskiej, oraz byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. Ojciec nastolatki, po tragicznej stracie ukochanej, znów próbuje swoich sił na polu związków. Niedługo po śmierci Przybylskiej związał się z projektantką wnętrz, Martyną Gliwińską - ich relacja nie przetrwała jednak zbyt długo. Ostatnio były sportowiec poznał kobietę, która na nowo obudziła w nim uczucia. Kto to taki?

Czy nowa partnerka Bieniuka pomoże Oliwii rozwinąć skrzydła?

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że ojciec Oliwii zaczął spotykać się z Zuzanną Pactwą, która na codzień zajmuje się modelingiem. Jak się okazuje, może to mieć ogromne znaczenie w życiu nastolatki.

Młoda dziewczyna już kilka lat temu wspominała bowiem, że bardzo chciałaby w przyszłości zostać modelką - niedawno wspominała także o marzeniach dotyczących kariery aktorskiej. Pactwa z kolei od lat "siedzi" w branży modelingu, a poza tym posiada własną markę Rise, dla której projektuje ubrania. Z uwagi na to, że świat modelek i show biznesu jest jej doskonale znany, to może być ona dla Oliwii nie lada wsparciem. Czy doświadczenie nowej partnerki ojca pomoże nastolatce w spełnieniu marzeń?

Zobacz także: Nowe zdjęcie Antka Królikowskiego robi furorę w sieci. Fanki aktora są zachwycone. Czy Joanna Opozda ma powody do zazdrości

Może cię zainteresować: Lara Gessler po raz kolejny zachwyciła najnowszym zdjęciem córki. Fotografia podbija sieć, wszyscy zastanawiają się, do kogo podobna jest mała Nena

Pisaliśmy również o: Sytuacja na rynku pracy jest dramatyczna. Wielki kryzys polskiej gospodarki