Dziewięcioletni chłopiec wręczył w restauracji liścik nieznanemu policjantowi

Tego dnia dziewięcioletni Noah jadł z mamą śniadanie w restauracji Denny’s. W pewnym momencie zobaczył policjanta, siedzącego samotnie przy sąsiednim stoliku.

Noah natychmiast stał się poddenerwowany, wiedział, że chce coś zrobić, ale nie wiedział jak.

Powiedział mamie, że właśnie zobaczył policjanta. Następnie zaczął układać plan działania.

Noah ma marzenie – kiedy dorośnie, chce zostać policjantem. Zapytał swojej mamy, czy może podejść do policjanta, Eddiego Beniteza, i się z nim przywitać. Oczywiście jego mama się zgodziła, jednak gdy chłopiec podszedł do Eddiego, tak się zdenerwował, że nie był w stanie wydusić z siebie ani słowa.

Postanowił wcielić w życie plan B. Kilka minut później policjant aż zerwał się z krzesła.

Noahowi udało się zaoszczędzić nieco pieniędzy z urodzin. Stwierdził, że zapłaci nimi za śniadanie Eddiego.

Jego mama, Amanda, poprosiła kelnerkę i powiedziała jej, co zamierza Noah. Po zapłaceniu rachunku Eddiego, chłopiec dopisał na paragonie wiadomość.

Następnie Noah wziął paragon i zaniósł go policjantowi.

Eddie zobaczył, że chłopiec się do niego zbliża. Zdziwiło go, że niesie w ręce paragon, ale już po chwili wszystko stało się dla niego jasne. Po przeczytaniu wiadomości od malca, policjant aż zerwał się z krzesła i pobiegło zrobić sobie zdjęcie ze swoim nowym fanem.

Wiadomość na paragonie brzmiała następująco:

„Kiedy dorosnę, chcę być taki jak Pan. Dziękuję za Pańską służbę, Noah.”

Eddie jest tak poruszony gestem chłopca, że do dziś codziennie nosi przy sobie liścik, który dostał od Noaha.

Eddie opowiedział o wszystkim 10 News:

„To naprawdę wiele dla mnie znaczy. To potwierdza, że codziennie rano po przebudzeniu powinienem zakładać na siebie mundur i robić to, co dotychczas robiłem. To oznacza, że cały czas muszę się jak najbardziej starać, aby dawać dobry przykład tym wszystkim młodym chłopakom.”

Pracownicy Posterunku Policji w Lakeland, gdzie pracuje Eddie, byli tak poruszeni tą historią, że postanowili umieścić na swoim profilu na Facebooku zdjęcie, które Eddie zrobił sobie z Noahem.

Noah jest niezwykle dumny z tego, jakie reakcje wywołał jego gest. Teraz jeszcze bardziej niż wcześniej, chce zostać policjantem.

Nie zapomnij kliknąć przycisku „Lubię to”, jeśli również uważasz, że był to uroczy sposób na docenienie pracy policjantów!

Share