Samolot zmuszony do szybkiego lądowania. Nie uwierzysz, co ten pasażer chciał zrobić! [WIDEO]

Lot pełen emocji odbyli pasażerowie samolotu linii American Airlines. Jeden z pasażerów rejsu z Phoenix w stanie Arizona do Minneapolis w Minnesocie zachowywał się w sposób mocno niepokojący. Z czasem było tylko gorzej, na pokładzie wywiązała się awantura. Okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem narkotyków. Koniecznie okazało się awaryjne lądowanie w Denver.

W pewnym momencie lotu mężczyzna siedzący z tyłu samolotu zaczął wykrzykiwać, że jest pod wpływem kokainy. Następnie zbiegł do łazienki, gdzie zamknął się na 10 minut. Stewardessy usiłowały wyciągnąć go ze środka, ale im się to nie udało.

W końcu niesforny pasażer wyszedł z łazienki dobrowolnie, ale zaraz po tym usiłował zapalić marihuanę.

Z powodu wstrząsającego zachowania pasażera, piloci zdecydowali się na awaryjne lądowanie, ponieważ zagrożone było bezpieczeństwo innych osób na pokładzie. Samolot wylądował na lotnisku w Denver.

Zobacz także: „Były wyprodukowane z własnej krwi”. Stanisław Piotrowicz powiedział, jaki lek musiał transportować rządowym samolotem

Na problematycznego pasażera czekała już policja. Mężczyzna zdążył jeszcze uderzyć w twarz inną osobę podróżującą wraz z nim w samolocie, a potem zakuto go w kajdanki. Ostatecznie wyniesiono go noszach z pokładu.

Zobacz także:Niezwykłe widowisko! Samolot pojawił się znikąd.

Pozostali pasażerowie mogli w spokoju polecieć do Minneapolis.

Źródło: „o2.pl”

Share