Mury TVN aż huczą od plotek. Edward Miszczak wybiera się na emeryturę?

Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą
Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą
fot. screen YouTube / Health & Fitness

Edward Miszczak jest personą znaną szerszemu gronu ze względu na stanowisko, które piastuje. 66-letni mężczyzna pełni rolę dyrektora programowego jednej z najpopularniejszych polskich stacji telewizyjnych – TVN.

Prywatnie 66-letni Edward Miszczak od jakiegoś czasu spotyka się z aktorką znaną m.in. z „Na Wspólnej”. Ich płomienny związek, według informatorów, trwa od jesieni 2019 roku. Chętnie spędzają wspólnie czas, a choć przez ostatnie miesiące starali się nie ujawniać, w końcu wieści o tej relacji dotarły już niemal do wszystkich.

Jego wybranką jest Anna Cieślak, którą, jak donoszą media, przedstawił już członkom korporacji – menadżerom TVN oraz Discovery. Co więcej para planuje ślub.

Edward Miszczak/ YouTube @Viva
Edward Miszczak/ YouTube @Viva

Jak podaje portal Pudelek najprawdopodobniej dyrektor stacji TVN Edward Miszczak wybiera się na zasłużoną emeryturę. Podobno atmosfera w TVN-ie jest napięta. Przed odejściem, które rzekomo ma mieć miejsce w marcu, stacja robi czystki. Wszystko dlatego, ze stacja ma zostać maksymalnie pomniejszona i oddana w ręce Disneya. Miejsce Miszczaka ma zająć dyrektor programowa TTV Lidia Kazen.

Okazuje się, ze stacja TVN nie potwierdziła plotek portalu Pudelek. Podobno zdecydowano się na całkowitą rezygnacje z funkcji dyrektora w strukturze firmy, a Edward Miszczak nie wybiera się na emeryturę. Jak myślicie czy to początek większych zmian.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNY ARTYKUŁ ZNIKA ZE SKLEPOWYCH PÓŁEK. SIEĆ SKLEPÓW WYSTOSOWAŁA WAŻNY KOMUNIKAT. PRZEDMIOT MOŻE USZKODZIĆ SŁUCH

O tym się mówi w Polsce: PROWADZIŁA FIRMĘ WBREW OBOSTRZENIOM. SANEPID NAŁOŻYŁ KARĘ, ALE NIE BĘDZIE MUSIAŁA JEJ PŁACIĆ. PRZEŁOM W SPRAWIE KAR ADMINISTRACYJNYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE