Piękna Klaudia El Dursi wdarła się do show-biznesu tuż po udziale w polskiej edycji programu „Top Model”, w którym otrzymała pierwszy w historii złoty bilet… albo tak mogłoby się wydawać. Już podczas trwania show wyszło na jaw, że celebrytka już dużo wcześniej próbowała rozkręcić karierę w mediach.

Klaudia El Dursi. Źródło: Youtube Uwaga! TVN
Klaudia El Dursi. Źródło: Youtube Uwaga! TVN

Teraz na jaw wyszło, że łączy ją coś z Marcinem Mroczkiem. Aktor znany z „M jak miłość” od lipca 2013 roku jest żonaty, ma także dzieci – 5-letniego Ignacego i 3-letniego Kacpra. Jednak wcześniej spotykał się m.in. z Agnieszką Popielewicz (aktualnie Hyży), a Super Express zauważa, że jego ekspartnerce udało się wybić krótko po rozstaniu.

Co łączy Klaudię El Dursi i Marcina Mroczka?

Warto przyjrzeć się relacji Klaudii El Dursi i Marcina Mroczka – gdyż niewiele osób wie, że taka istniała (a może istnieje?). Co o niej wiemy?

Bracia Mroczek. Źródło: Youtube Rafi Mronio
Bracia Mroczek. Źródło: Youtube Rafi Mronio

Obecnie piękna modelka i prezenterka, podobnie jak Marcin Mroczek, wychowuje dwoje dzieci. Jednak ich wspólna historia zaczęła się już ładnych kilka lat temu, kiedy to można było iść na imprezę bez ryzyka, że zdjęcia wyciekną do mediów.

Jak się okazuje – nie tym razem. Fotka, którą opublikowano w mediach, przedstawia Marcina Mroczka, Klaudię El Dursi oraz… rapera Mezo i jego znajomą.

Klaudia El Dursi, Marcin Mroczek. Źródło: se.pl
Klaudia El Dursi, Marcin Mroczek. Źródło: se.pl

Okazuje się, że zdjęcie pochodzi z imprezy Playboya, wykonano je w 2008 roku. Już wtedy Klaudia El Dursi podejmowała próby zaistnienia w celebryckim światku, a na wspomnianym wydarzeniu występowała w roli modelki i hostessy. Dzięki temu mogła imprezować z gwiazdami!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z LOSEM. DONIESIENIA O OLI KWAŚNIEWSKIEJ BYŁY PRAWDZIWE. BYŁY PREZYDENT JEST NIEPOCIESZONY

O tym się mówi w Polsce: W ŚRODKU MSZY NA MÓWNICY POJAWIŁ SIĘ JAROSŁAW KACZYŃSKI. WYSTĄPIENIE POLITYKA WZBUDZIŁO WIELE KONTROWERSJI. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA

Z życia gwiazd: POLICYJNA KONTROLA W RESTAURACJI MAGDY GESSLER. MIEJSCE FUNKCJONUJE NIEZGODNIE Z PRAWEM. WYCIEKŁO WIDEO Z INTERWENCJI