Choć rok 2020 nie należy do najlepszych, niektórzy maja prawdziwe powodu do radości. Jedna z takich osób jest Barbara Kurdej-Szatan, która została po raz kolejny mamą. We wrześniu tego roku na świat przyszła jej długo wyczekiwana pociecha – Henio.

Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram

Dzień, w którym na świecie pojawił się synek blondynki z reklamy Playa był z pewnością jednym z najpiękniejszych dni w jej życiu. Basia często wraca wspomnieniami do tamtego okresu. Ostatnio podzieliła się nimi ze swoimi fanami na Instagramie.

Jeszcze we wrześniu Basia Kurdej-Szatan oczekiwała nadejścia swojego synka Henia. Już wcześniej aktorka zrobiła sobie przerw w pracy. Zdradziła wówczas, że zamierza się poświecić macierzyństwu. Wszystko wskazuje jednak na to, że aktorka zmieniła zdanie. Najprawdopodobniej już niedługo Basia wróci na plan serialu ‘M jak miłość”. Serialowa Joasia powróci na ekrany jeszcze w styczniu. Razem z nią nadejdzie wiele zmian. Okazuje się, że takich zawirowań nie spodziewali się nawet ci z największą wyobraźnią!

Joasia i Wojtek wrócą z Francji co sprawi, ze życie Michała diametralnie się zmieni. Mężczyzna, który wypłakiwał się po rozstaniu z Joasią w ramionach Izy, zaczął cos czuć do swojej pocieszycielki akurat wtedy, kiedy Asia postanowiła wrócić. To sprawi, ze będzie miał prawdziwy problem.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROGRAM IZABELI JANACHOWSKIEJ POWRACA. FANI PRZYGOTOWAŃ ŚLUBNYCH PONOWNIE BĘDĄ MOGLI OGLĄDAĆ TE EMOCJONUJĄCE CHWILE W TELEWIZJI

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ SKOMENTOWAŁA DZIAŁANIA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. CZY TYM RAZEM PRZESADZIŁA? JERZY OWSIAK JEST KOMPLETNIE ZASKOCZONY