Najnowsze informacje dotyczące byłej żony Piotra Żyły, Justyny. Kobieta wymownie skomentowała wpis Macieja Kurzajewskiego. Internauci wręcz nie mogą powstrzymać się ze śmiechu. Uważają, że to przesada! O co chodzi? Co takiego zatem napisała?

W mediach dosłownie wrze po wczorajszych, głośnych zawodach w skokach narciarskich, które dla naszych rodaków zakończyły się zaskakująco dobrze.

Na turnieju drużynowym, który odbył się na Wielkiej Krokwii w Zakopanem polscy skoczkowie zajęli drugie miejsce, a Piotr Żyła obchodził swoje 34 urodziny. To sprawiło, że Polacy mieli aż dwa wspaniałe powody do celebrowania.

Z okazji owej wygranej w sieci pojawiły się wyrazy uznania i gratulacje od wielu znanych osobistości - naszym skoczkom pogratulował nawet sam Mateusz Morawiecki.

Justyna Żyła wymownie skomentowała wpis Macieja Kurzajewskiego – dlaczego?

Maciej Kurzajewski również dołączył do osób, które pogratulowały naszym skoczkom. Co więcej, złożył także życzenia urodzinowe Piotrowi Żyle, na co od razu zareagowała jego była żona. Nawiązała do tego, że Piotr Żyła rzekomo pozbawił byłą żonę auta.

- Maćku, a może masz samochód albo transport dla naszej Karolinki do szkoły od poniedziałku, Wasz idol nas go pozbawił... - napisała kobieta pod wpisem dziennikarza.

Fani zgodnie przyznają, że ten komentarz był nie na miejscu.