Uwaga! Niezwykle ważna informacja dla wszystkich fanów programu “W czym do ślubu?” oraz fanów przygotowań ślubnych. Program Izabeli Janachowskiej ponownie w telewizji! Fani mogli oglądać te emocjonujące chwile już niebawem! Kiedy dokładnie?

Jak wiadomo od wielu lat, ślub jest jedną z najważniejszych i najbardziej wyniosłych uroczystości dla większości kobiet. Jest to właściwie jedyna taka okazja w życiu, aby założyć bogatą suknię i poczuć się jak prawdziwa księżniczka.

Nic więc dziwnego, że niemalże każda panna młoda już długo przed ceremonią fascynuje się wyborem sukni ślubnej - nie jest to łatwe zadanie mając do wyboru tyle różnych sklepów oraz fasonów sukni.

W tym celu właśnie powstał program Izabeli Janachowskiej, która pomaga kobietom wybrać tę jedyną suknię.

Program ponownie w telewizji!

W roku 2020 pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany wielu par, które zamierzały wstąpić w związek małżeński. Program Izabeli Janachowskiej przerwał więc emisję, lecz już dziś rusza kolejna edycja!

Wszyscy miłośnicy wybierania oraz oglądania sukni ślubnych mogą ponownie zasiąść przed telewizorami i oglądać emocje, jakie towarzyszą przyszłej pannie młodej.

Program będzie można obejrzeć w każdą niedzielę w stacji TVN Style o godzinie 13:30.

W czym do ślubu?/ YT
W czym do ślubu?/ YT
W czym do ślubu?/ YT