Jeszcze nie tak dawno media zwracały uwagę na to, co dzieje się w życiu prywatnym rodziny Kwaśniewskich. Okazuje się bowiem, że były prezydent oraz jego najbliżsi mają problemy, o których dotychczas nie mówili głośno.

Obecnie Jolanta oraz Aleksander Kwaśniewscy nie mieszkają w Polsce – wyjechali kilka tygodni temu. Pomponik zwraca uwagę, że wyjazd ma związek z siostrą eksprezydenta kraju. Kobieta mieszkająca w Szwajcarii potrzebuje wsparcia po śmierci męża.

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Aleksander Kwaśniewski potwierdził plotki o córce

Była para prezydencka wyjechała z kraju kilka tygodni temu. To jednak przyniosło za sobą poważne konsekwencje. Okazuje się bowiem, że w tych czasach nie wszystko jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać.

Państwo Kwaśniewscy postanowili zaoferować wsparcie potrzebującej tego krewnej, jednak musieli poczynić własne wyrzeczenia – na święta nie mogli zobaczyć się z Olą Kwaśniewską ani jej mężem, Kubą Badachem, którzy wciąż są w Polsce.

Polityk pocieszał się, że jest to bezpieczniejsze w tych niepewnych czasach. I choć mogli porozmawiać przez telefon czy w ramach wideokonferencji, to nigdy nie będzie to samo, co spotkanie się na żywo.

Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Youtube Fakty RMF FM
Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Youtube Fakty RMF FM

Aleksander Kwaśniewski jest tego świadom, jednak mimo to postanowił pomóc siostrze. Obecnie on i Jolanta Kwaśniewska dalej przebywają w Szwajcarii, gdzie – jak mówi – żyją zgodnie z restrykcjami (które są mniejsze niż w Polsce). Dodał także, że przestrzegają reżimów sanitarnych.

Co mówił o tym, że nie miał okazji spotkać się z Olą? Jak ujawnił, „życzy, by to się w końcu zmieniło”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROGRAM IZABELI JANACHOWSKIEJ POWRACA. FANI PRZYGOTOWAŃ ŚLUBNYCH PONOWNIE BĘDĄ MOGLI OGLĄDAĆ TE EMOCJONUJĄCE CHWILE W TELEWIZJI

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ SKOMENTOWAŁA DZIAŁANIA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. CZY TYM RAZEM PRZESADZIŁA? JERZY OWSIAK JEST KOMPLETNIE ZASKOCZONY

O tym się mówi na świecie: NIEOCZEKIWANA DECYZJA DONALDA TRUMPA. TAKIEGO OBROTU SPRAW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. CO ZROBIŁ ZNANY MILIARDER

Z życia gwiazd: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA