Cały świat bacznie obserwuje poczynania brytyjskiej rodziny królewskiej, która zdaje się coraz lepiej radzić sobie z naprawą nadszarpniętego wizerunku. W ostatnim czasie do mediów dotarły kolejne wycieki, a ciekawostki na temat życia royalsów są zdumiewające.

Portal Plejada opowiada o kulisach życia w rodzinie królewskiej. Aż trudno uwierzyć, że takie sytuacje zdarzają się nawet osobom na najwyższym szczeblu. Historie wspominał policjant.

Co wydarzyło się na królewskim dworze?

Jon Chandler był funkcjonariuszem policji w Norfolk. Mężczyzna wiernie służył ojczyźnie przez 30 lat, teraz jednak odchodzi na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji udzielił wywiadu i wspomniał o kilku wydarzeniach, o których opinia publiczna dotąd nie wiedziała.

Okazuje się bowiem, że podczas patrolu terenu posiadłości w Sandringham, w której przebywała akurat rodzina królewska, doszło do niewiarygodnej sytuacji. Wszystko miało miejsce pewnego roku w święta Bożego Narodzenia.

Wtedy to funkcjonariusz patrolował teren z psem na smyczy. Nagle zwierzę wyrwało się i zaczęło gonić… księcia Williama! Wszystko przez to, że pies podjął trop następcy tronu w nocy, gdy ten szedł do garaży.

Na całe szczęście William jako młody chłopiec uznał zdarzenie za żart. Pies natomiast podszedł do księcia, następnie cofnął się i zaszczekał. Nikomu nic się nie stało.

Drugą nietypową historią jest sprawa królowej Elżbiety, którą jeden ze strażników Pałacu Buckingham wziął za nieproszonego gościa.

Monarchini wybrała się na zwyczajowy wieczorny spacer. Wtem stróż zwrócił uwagę na majaczącą sylwetkę, która szła w jego stronę. Już miał wyciągać broń, gdy nagle spostrzegł, że to Elżbieta II! Na szczęście obyło się bez żadnych problemów.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z LOSEM. DONIESIENIA O OLI KWAŚNIEWSKIEJ BYŁY PRAWDZIWE. BYŁY PREZYDENT JEST NIEPOCIESZONY

O tym się mówi w Polsce: W ŚRODKU MSZY NA MÓWNICY POJAWIŁ SIĘ JAROSŁAW KACZYŃSKI. WYSTĄPIENIE POLITYKA WZBUDZIŁO WIELE KONTROWERSJI. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA

Z życia gwiazd: POLICYJNA KONTROLA W RESTAURACJI MAGDY GESSLER. MIEJSCE FUNKCJONUJE NIEZGODNIE Z PRAWEM. WYCIEKŁO WIDEO Z INTERWENCJI