Najnowsze informacje o rodzinie królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne – chodzi o królową Elżbietę II oraz jej męża, księcia Filipa. Jak wynika z oficjalnego oświadczenia, królewska para zaszczepiła się przeciwko COVID-19.

Królowa Elżbieta i książę Filip przekazali Brytyjczykom ważną informację

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych, a niemal każdego dnia pojawiają się nowe, nieznane dotychczas informacje o którymś z jej członków.

Królowa Elżbieta II. Źródło: youtube.com : BBC
Królowa Elżbieta II. Źródło: youtube.com : BBC

Ostatnio głośno jest o decyzji i samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan i ich wyjeździe za ocean. Z głównych stron gazet nie schodzi również temat księżnej Diany. Raz po raz na jaw wychodzą nowe, nieznane dotychczas informacje o Lady Di.

Nie ma co ukrywać, cała rodzina królewska wzbudza ogromne zainteresowanie mediów ze względu na różne charaktery.

Co się dzieje z królową Elżbietą II i jej mężem?

Pandemia koronawirusa sieje postrach na całym świecie. Nie inaczej jest w Wielkiej Brytanii. W ciężkiej sytuacji znalazła się królowa Elżbieta II i jej mąż, książę Filip. Królewska para była zmuszona do totalnej izolacji. W końcu obydwoje mają ponad dziewięćdziesiąt lat i znajdują się w grupie ryzyka.

Królowa Elżbieta II. Źródło: Youtube HM The King
Królowa Elżbieta II. Źródło: Youtube HM The King

Z tego powodu monarchini postanowiła jak najszybciej zaszczepić się przeciwko COVID-19 o czym poinformował rzecznik prasowy Pałacu Buckingham.

Na razie królowa Elżbieta II i książę Filip przyjęli pierwszą dawkę szczepionki. Druga ma mieć miejsce za trzy tygodnie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO