To najbardziej nietuzinkowa osobowość, jaka pojawiła się w „Chłopakach do wzięcia”. Mowa o uczestniku show, który zadziwiał na ekranie, i – jak wynika z relacji jego sąsiadów – zadziwia do teraz. Przedstawiamy Łukasza.

Uczestnik „Chłopaków do wzięcia” ma oryginalne zainteresowania

Portal Pomponik prezentuje sylwetkę Łukasza, który mówi o sobie „Pan Eksperyment”. 35-latek z Żyrardowa to zawodowy artysta-plastyk, ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych. Mężczyzna chciałby znaleźć partnerkę, która pokocha go takim, jakim jest – ze wszystkimi nietypowymi cechami.

Źródło: pomponik.pl
Źródło: pomponik.pl

Łukasz to prawdziwy „wolny strzelec”. Nie wyobraża sobie pracy na etacie, jego zdaniem nie nadaje się do niej, nigdzie nie zagrzał miejsca na dłużej. W dokumentach 35-latka można znaleźć potwierdzone około 7 miesięcy pracy.

Każdy jego związek rozpadał się, a najlepiej wspomina relację, w której brakowało kontaktów fizycznych, jedynym z nich było przytulanie się. Jego przyszła partnerka powinna spełniać kilka wymagań.

„Pan Eksperyment” chciałby, by nie farbowała włosów i nie malowała się, kochała przyrodę, zdrowo się odżywiała, a także… zaakceptowała zbieractwo – pasję mężczyzny. W jego domu i na podwórku można znaleźć wiele rzeczy, często „gratów”, mniejszych i większych – rzeczy, które większość z nas nazwałaby śmieciami. Dla niego są to jednak skarby i „potencjał”.

Jego zainteresowania przeszkadzają np. sąsiadom, dlatego mówi wprost – kobieta musi to zaakceptować. Szczególnie, że cały dom i podwórko wypełnione są różnymi przedmiotami.

Źródło: pomponik.pl
Źródło: pomponik.pl

Jak twierdzi, chciałby także mieć dziecko, wychowywane jednak w domu, nie w przedszkolu. Bardzo zależy mu na posiadaniu dzieci, jednak nie musi mieć wielkiego domu – preferowałby jednopokojową chatkę, w której znajdzie się miejsce dla całej rodziny i, rzecz jasna, przedmiotów, które będą zbierać.

Bolesław, przyjaciel Łukasza, mówi wprost – znalezienie partnerki, która zaakceptuje tę osobliwą pasję, może się nie udać. „Pan Eksperyment” nie traci jednak nadziei.

To też może cię zainteresować: URZĘDNICY DOKŁADNIE PRZEŚWIETLAJĄ MAJĄTEK I DOCHODY. PRZEWIDZIANO KARY DLA TYCH, KTÓRZY UCHYLĄ SIĘ OD ODPOWIEDZI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI W SPRAWIE FOTOREPORTERA, KTÓRY ZOSTAŁ POSZKODOWANY PODCZAS MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI. WSZCZĘTO POSTĘPOWANIE, SPRAWĄ ZAJMUJE SIĘ PROKURATURA

O tym się mówi w Polsce: BARDZO MOCNE SŁOWA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO NA TEMAT JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. CZY KONFLIKT POMIĘDZY POLITYKAMI ZNÓW PRZYBIERZE NA SILE

O tym się mówi na świecie: JAK OBECNIE WYGLĄDA NAJPIĘKNIEJSZA DZIEWCZYNKA NA ŚWIECIE? W OSTATNIM CZASIE MOCNO SIĘ ZMIENIŁA

Z życia gwiazd: OSTRE SŁOWA MENADŻERA KAMILA BEDNARKA, OBRAZIŁ WIELU ARTYSTÓW I DZIENNIKARZY? WOKALISTA MIERZY SIĘ Z FALĄ KRYTYKI PO OTRZYMANIU DOTACJI, O CO CHODZI