Zachowanie Jarosława Kaczyńskiego kolejny raz wywołało falę oburzenia wśród społeczeństwa. Prezydent Warszawy nie przebierał w słowach i postanowił stanowczo powiedzieć co myśli o prezesie partii Prawo i Sprawiedliwość.

Jarosław Kaczyński oskarża opozycję!

Jak przypomina portal Super Express, wczorajszego wieczoru w Sejmie padły dość kontrowersyjne słowa. Na samym początku posiedzenia głos zabrał premier Mateusz Morawiecki, który stwierdził, że niewykluczone jest zastosowanie weta w sprawie budżetu. Drugim politykiem, który pojawił się na mównicy był Jarosław Kaczyński. Prezes partii Prawo i Sprawiedliwość zwrócił się do opozycji w dość mocnych słowach.

- Najpierw to łaskawie zdejmijcie te błyskawice esesmańskie. To po pierwsze, a po drugie wszystkie te demonstracje, które żeście popierali, kosztowały już życie wielu osób, macie krew na rękach, łamiecie artykuł 165 – zaczął swoje przemówienie Jarosław Kaczyński.

Co więcej, prezes PiS podkreślił, że opozycja dopuściła się zbrodni, a w chwili kiedy w naszym kraju zostanie wprowadzona praworządność, według Jarosława Kaczyńskiego, wiele osób z opozycji otrzyma wyroki.

Rafał Trzaskowski zareagował na słowa prezesa PiS

Wielu polityków nie pozostało obojętnych na słowa, które padły wczoraj wieczorem w Sejmie. Jak się okazuje wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego mocno skomentował prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski.

Kandydat na prezydent opublikował na swoim Facebooku obszerny wpis, w którym wyraził swoją opinię na temat Jarosława Kaczyńskiego. Rafał Trzaskowski zaznaczył, że w oczach prezesa PiS widać szaleństwo, a on sam prowadzi swoją partię do upadku. Co więcej, prezydent Warszawy podkreślił, że Jarosław Kaczyński zrzuca winę za swoją grę polityczną na opozycję.

Jak zakończy się konflikt, który dopiero przybiera na sile? I do czego doprowadzą kłótnie i brak porozumienia pomiędzy politykami?

Jak informował portal "Życie": W WEEKEND POGODA POTĘŻNIE ZASKOCZY POLAKÓW, TRZEBA SIĘ NAPRAWDĘ PRZYGOTOWAĆ. NAD NASZ KRAJ NADEJDZIE NIEOCZEKIWANY FRONT I PRZYNIESIE SOLIDNE OPADY

Przypomnij sobie: PEWNA GRUPA POLAKÓW MOŻE OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE. POJAWI SIĘ NOWA ULGA, KTÓRA MA ZMNIEJSZYĆ O POŁOWĘ PEWIEN PODATEK, SPORE KORZYŚCI

Portal "Życie" pisał również: KIEDY NASTANIE KONIEC PANDEMII? NA TO WYDARZENIE CZEKAJĄ WSZYSCY LUDZIE NA ŚWIECIE. CZY TO MOŻLIWE JUŻ NA WIOSNĘ 2021 ROKU? SPECJALIŚCI NIE SĄ ZGODNI