Fenomenalne widowisko zorganizowane z okazji Święta Niepodległości w dniu 11 listopada. Spektakularny przejazd “Kolumny Niepodległości” robi szał! W ten sposób celebrowano narodowe święto na lotnisku Chopina w Warszawie.

Święto Niepodległości jest tematem numer 1 w mediach w całym kraju. Niestety, przyczyniły się do tego w głównej mierze liczne zamieszki na ulicach Warszawy, których Polacy nie widzieli od lat.

Agresja i liczne ataki na policję, a także niszczenie mienia nie mają zbyt wiele wspólnego z odpowiednim świętowaniem tak ważnego dnia dla Polaków, jak odzyskanie niepodległości, które miało miejsce 102 lata temu, w roku 1918.

Są jednak takie grupy osób, które z pełnym szacunkiem oddały hołd walczącym wówczas przodkom.

Fenomenalny przejazd “Kolumny Niepodległości” na lotnisku!

Na warszawskim Lotnisku Chopina 11 listopada miało miejsce spektakularne wydarzenie – zorganizowano przejazd niemal 30 pojazdów uprzywilejowanych po pasie startowym lotniska.

Ta niecodzienna inicjatywa powstała dzięki współpracy ze służbami operacyjnymi lotniska oraz Polską Agencją Żeglugi Powietrznej.

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE OBOSTRZENIA WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE. SIEĆ BIEDRONKA WYSZŁA NAPRZECIW KLIENTOM I ZMIENIŁA GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW. KIEDY MOŻNA ROBIĆ ZAKUPY