Nie ulega żadnej wątpliwości, że Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w naszym kraju. Od wielu lat mężczyzna co jakiś czas pojawia się na pierwszych stronach gazet. Wiele osób uważa, że wizje Jackowskiego są prawdziwe, inni natomiast twierdzą, że w słowach mężczyzny nie ma ani grama prawdy.

Popularność jasnowidza nie słabnie od wielu lat

Od pewnego czasu Krzysztof Jackowski prowadzi swój kanał w serwisie internetowym YouTube. To tam regularnie łączy się ze swoimi fanami i dzieli się z nimi przemyśleniami, a także wizjami jakich doświadczył.

Jasnowidz bardzo często udzielał się podczas pierwszej fali pandemii, z jaką mieliśmy do czynienia na wiosnę. Wtedy to nieustannie przepowiadał, co czeka Polaków w najbliższych dniach i jak potoczy się sytuacja.

Dodatkowo Krzysztof Jackowski bardzo często pomaga rodzinom zaginionych osób w poszukiwaniach. Często mówi się także o tym, że wizjoner współpracuje z policją. Ostatnio brał udział w poszukiwaniach małego Kacperka, w które zaangażowany był także Krzysztof Rutkowski.

Źródło: world-today-news.com

Co takiego powiedział Jackowski?

Jak informuje portal Super Express, Krzysztof Jackowski podczas swojej ostatniej transmisji na żywo wygłosił dość kontrowersyjną teorię. Okazuje się bowiem, że jeden z widzów zapytał wizjonera czy jasnowidzem może być także ateista.

- Ateista jest najczęściej wierzącym człowiekiem. To nie ma znaczenia, czy my mówimy, że wierzymy, albo nie. Wiara to wiele innych spójnych rzeczy, jak dobro, współczucie, sumienie. Sama wiara jest jak dzwon pusty, bez serca, który bębni w ten dzwon – odpowiedział na to pytanie Jackowski.

Czy zgadzacie się z teorią słynnego wizjonera? Czy faktycznie ateista wierzy, choć się do tego nie przyznaje?

YouTube