Jak informuje portal Pomponik, jakiś czas temu Tomasz Siekielski zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Niemal od razu po zabiegu widoczne były pierwsze efekty!

Zmiana jest po prostu oszałamiająca!

Dziennikarz postanowił jednak nie poprzestawać na samym zabiegu i od samego początku zaczął stosować się do diety, a także mocno zaangażował się w trening! Niesamowite jak zmienił się przez ostatnie miesiące!

Tomasz Siekielski bardzo mocno angażuje się w swoją działalność w social mediach i nieustanie publikuje zdjęcia na swoim Instagramie. Ostatnio zamieścił fotografię, która przedstawia przygotowania dziennikarza oraz jego brata do uruchomienia ich profesjonalnego studia filmowego.

- Blisko, coraz bliżej. Sekielski Brother Studio w budowie i po pierwszych przymiarkach – podpisał post dziennikarz.

Fani są zachwyceni!

Dodatkowo, przez prawie całą metamorfozę Tomasz Siekielski publikował na swoim Instagramie fotografie, które przedstawiały jego drogę. Zdjęcia, które publikuje dziennikarz są niezbitym dowodem na to, że odpowiednia motywacja i zaangażowanie pozwala nam osiągnąć niesamowite rzeczy!

Pod zdjęciami dotyczącymi przemiany, fani dziennikarza nieustannie wyrażali nie tylko swoje zaskoczenie ogromnymi zmianami jakie przeszedł mężczyzna, ale także wspierali go i motywowali!

Okazuje się jednak, że praca nad własną sylwetką to nie jedyne, co obecnie zabiera czas Tomaszowi Siekielskiemu. Razem ze swoim bratem pracują właśnie nad trzecim wspólnym filmem, który ma opowiadać o Janie Pawle II, a także o osobach, z którymi współpracował. Jakie nowe fakty o życiu papieża Polaka ujawni nam produkcja?