Anna Lewandowska wydaje się być osobą, która jest niesamowicie zdrowia, pełna wigoru, energii, zaraża optymizmem i pomaga dojść do wymarzonej sylwetki wielu osobom. Wcześniej przez lata żona Roberta Lewandowskiego profesjonalnie trenowała karate i doszła do mistrzostwa.

Okazuje się jednak, że ma dokładnie te same problemy, co Polacy, którzy ostatni raz ćwiczyli w szkole! Trenerka cierpi bowiem z powodu wady postawy, która daje o sobie znać każdego dnia. Trenerka nie pozwala sobie jednak na zaniedbanie swojego stanu i pokazuje, jak można ulżyć sobie w codziennych dolegliwościach i nierzadko bólu.

Anna Lewandowska wyjawiła swój wielki sekret, o którym nikt nie wiedział. Trenerka przyznała, że codziennie zmaga się z pewnym schorzeniem, sytuacja trwa od lat

Anna Lewandowska od dziecka zmaga się bowiem z lordozą! Jak sama zaznaczyła we wpisie ta wada postawy może wywoływać w trenujących osobach frustrację, gdyż nasza sylwetka mimo starań wciąż nie wygląda tak, jak byśmy tego pragnęli. Na czym polega lordoza lędźwiowa, z którą zmaga się Anna Lewandowska i tysiące Polaków? To stan, w którym wynikająca z natury krzywizna kręgosłupa zaczyna się chwiać i zmieniać na niekorzyść przez zbyt słaby mięsień poprzeczny.

Anna Lewandowska podkreśla, że z tą wadą trzeba współpracować na co dzień z fizjoterapeutą i konsultować z ortopedą. Ćwiczenia wykonywane w domu są tu bardzo ważne.

„Priorytetem powinno być wzmacnianie osłabionych mięśni pośladkowych i brzucha (mięśnie poprzeczne brzucha), mięśni pomiędzy łopatkami oraz rozluźnianie napięć i przykurczów” – mówi Ania, cytowana przez serwis MyFitness Gazeta.

Anna Lewandowska poleca również pilats, jogę i pływanie, by odciążyć plecy.

fot. Instagram @annalewandowskahpba

Jak informował portal "Życie": NIKT NIE CHCIAŁBY DOŚWIADCZYĆ TEGO, CO ANNA DYMNA. ZNALAZŁA UKOCHANEGO MĘŻA NA PODŁODZE, NA RATUNEK BYŁO ZA PÓŹNO. TRUDNE DOŚWIADCZENIA AKTORKI

Przypomnij sobie: POLACY BĘDĄ MIELI W GRUDNIU SPORY PROBLEM, DUŻE UTRUDNIENIA W HANDLU. ZAKUPÓW NIE ZROBIMY AŻ PRZEZ PÓŁ TYGODNIA, TRZEBA ZAOPATRZYĆ SIĘ WCZEŚNIEJ

Portal "Życie" pisał również: MINISTER KULTURY WYCOFAŁ SIĘ Z WYWOŁUJĄCEJ OBURZENIE DECYZJI. MILIONY OD PODATNIKÓW NIE TRAFIĄ DO GWIAZD I CELEBRYTÓW? TRZEBA „WYJAŚNIĆ WĄTPLIWOŚCI”