Anna Dymna dała się zapamiętać Polakom z wielu niesamowitych ról filmowych i teatralnych, a wszyscy uważają ją za niesamowicie ciepłą, empatyczną osobę, która oddała całe serce dla potrzebujących i niepełnosprawnych. Choć jej życie zawodowe było pełne niesamowitych wyzwań, a dziś aktorka pokazuje całemu światu swoją wielką empatię i daje przykład, jak być na co dzień wspaniałym człowiekiem to życie jej nie oszczędzało.

Anna Dymna w ciągu całego życia musiała mierzyć się z wieloma wielkimi dramatami, a przeżyła wielką traumę po śmierci swojego ukochanego pierwszego męża. Okoliczności tej tragedii wciąż nie są poznane i wyjaśnione. Co właściwie stało się z Wiesławem Dymnym?

Nikt nie chciałby doświadczyć sytuacji, w której znalazła się Anna Dymna. Znalazła ukochanego męża na podłodze, na ratunek było za późno. Trudne doświadczenia aktorki

Anna Dymna jako młoda kobieta wyszła za mąż za wielkiego artystę Wiesława Dymnego, jednak ich związek był naprawdę skomplikowany i zwyczajnie trudny. Choć łączyło ich wiele to różnili się niczym ogień i woda.

Para poznała się na planie filmowym, gdzie Wiesław Dymny miał stworzyć charakteryzację na jej nagim ciele – aktorka miała w jednej ze scen pokazać się bez stroju, okryta jedynie malunkiem kwiatów spod ręki Dymnego.

Nikt nie chciałby doświadczyć sytuacji, w której znalazła się Anna Dymna. Znalazła ukochanego męża na podłodze, na ratunek było za późno. Trudne doświadczenia aktorki

Niestety, Wiesław Dymny miał spory problem z alkoholem, a para miała epizody przemocy, jak ten, gdy wykończona nagraniami aktorka poprosiła ukochanego, by ciszej grał w tenisa stołowego. Miała uderzyć go w twarz, na co on odpowiedział tym samym. Później doszło do pogodzenia, ale alkohol był dużym problemem w ich relacji, czego sama aktorka nie ukrywała.

„Jak się kocha, to nic nie jest ważne. Żadne kłopoty, żadne złe momenty, a te złe momenty nawet, wręcz odwrotnie, pogłębiają uczucie” - mówiła Anna Dymna w wywiadzie o swoim ukochanym, cytowana przez serwis WTV.

Para pobrała się po roku związku w 1972 roku i przeżyła wspólnie 6 lat. Niestety, tragiczna śmierć Dymnego przerwała wszystko.

W pewnej chwili, gdy małżonkowie remontowali wspólnie mieszkanie po wybuchu telewizora i pożarze Wiesław Dymny miał nie wrócił do domu. Anna Dymna postanowiła sprawdzić, co dzieje się z jej ukochanym i doznała szoku, gdy znalazła ciało męża w remontowanej kuchni. Przyczyna zgonu artysty nigdy nie została wyjaśniona, Anna Dymna do dziś żyje z nierozwikłaną zagadką.

fot. Facebook @Wiesław Dymny

Jak informował portal "Życie": BYLI UWAŻANI ZA NAJPIĘKNIEJSZĄ PARĘ POLSKIEGO SHOW-BIZNESU! KAROLINA WAJDA I PAUL MONTANA: CO STAŁO SIĘ Z ICH ZWIĄZKIEM I DLACZEGO DOSZŁO DO ROZSTANIA

Przypomnij sobie: DOM ANNY KALCZYŃSKIEJ DOSŁOWNIE ZACHWYCA. GWIAZDA TVN MOŻE SIĘ POCHWALIĆ NIESAMOWITYMI WNĘTRZAMI, KTÓRE WYGLĄDAJĄ JAK Z MAGAZYNÓW WNĘTRZARSKICH

Portal "Życie" pisał również: NA JAKĄ EMERYTURĘ MOŻE LICZYĆ ARCYBISKUP SŁAWOJ LESZEK GŁÓDŹ? SUMA TO WIELOKROTNOŚĆ PRZECIĘTNEJ PENSJI, A TO MAŁY ELEMENT JEGO NIESAMOWITEGO MAJĄTKU