Córka Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy, Karolina Wajdy była od najmłodszych lat angażowana przez ojca do projektów filmowych. Zaczynała od „Wszystko na sprzedaż”, a w 1999 roku stała się asystentką ojca na planie „Pana Tadeusza”. Poznała wówczas operatora Bartłomieja Frykowskiego, a ich miłość zakończyła się nagle i tragicznie. Po wypadku ukochanego córka Andrzeja Wajdy znalazła radość u boku Paula Montany.

Jak sam mówił biznesmen w wywiadzie dla Plejady, on sam odbierał to jako niezwykle piękną relację, lecz bardziej jako wielką przyjaźń niż miłość do grobowej deski. Rodziny zakochanych znały się od zawsze, a oni sami od dziecka.

Jednak mężczyźnie ciężko było się odnaleźć w rzeczywistości polskiej wsi, gdy wracał do Polski z USA.

Karolina Wajda i Paul Montana byli nawet narzeczeństwem i mieli plany ślubne w Stanach Zjednoczonych. Pozostawali parą aż siedem lat, po czym się między nimi popsuło i zerwali na pół roku. Montana wyjechał do Londynu i gdy wrócił miał już bilety do Miami – tam mieli się pobrać.

Byli uważani za najpiękniejszą parę polskiego show-biznesu! Karolina Wajda i Paul Montana: co stało się z ich związkiem i dlaczego doszło do rozstania

„W końcu nie doszło do tego. Nigdy nie wyjechaliśmy. Wszyscy zakładali, że się pobraliśmy, bo wystąpiliśmy razem na okładkach wielu gazet” – mówi Paul Monata Plejadzie.

Para weszła w posiadanie spółki Noblesse i otworzyła z dużą pompą „Babylon Club” przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Miał być to elitarny lokal, który czekał na rozbudowę o restaurację, winiarnię i kawiarnię czynne całą dobę. Jednak klub splajtował, a związek zakochanych również się zakończył.

Wiele osób zastanawiało się, dlaczego i jakie były tego powody. Okazuje się, że uczucie się wypaliło, a oni „powiedzieli sobie wszystko”. Wkrótce później Montana ożenił się z eks dziewczyną swego kuzyna, która miała być świadkiem na ślubie z Karoliną Wajdą! Biznesmen jest jednak przekonany, że byłej ukochanej musiało być przykro, że ożenił się po rozstaniu w tak szybkim tempie.

fot. Pudelek

Jak informował portal "Życie": PROFESOR SIMON ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT ODPORNOŚCI STADNEJ W NASZYM KRAJU. ZNANY WIRUSOLOG WSKAZUJE, ŻE POJAWIŁA SIĘ NADZIEJA W WALCE Z KORONAWIRUSEM

Przypomnij sobie: KIM W RZECZYWISTOŚCI JEST JACEK WÓJCIK Z POPULARNEGO SHOW „KRÓLOWE ŻYCIA”? ZAWÓD MĘŻCZYZNY MOŻE ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB

Portal "Życie" pisał również: KTO WYSTĄPI W KOLEJNEJ EDYCJI POPULARNEGO PROGRAMU ROZRYWKOWEGO? FANI SHOW „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” BĘDĄ MOCNO ZASKOCZENI