Program „Królowe życia” gości na ekranach naszych telewizorów już kilka lat, jednak nieustannie cieszy się ogromną popularnością. Widzowie z niecierpliwością oczekują na kolejne odcinki popularnego show, a między kolejnymi epizodami z ciekawością śledzą prywatne życie uczestników.

Czym zajmuje się mężczyzna?

Oczywiście, niekwestionowaną gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska, która nieustannie dostarcza widzom wielu wrażeń. Podczas trwania programu kobieta mocno otworzyła się już przed swoimi fanami i wyznała chyba całą prawdę na swój temat.

Okazuje się jednak, że niektórzy uczestnicy popularnego show nadal mogą nas nieźle zaskoczyć. Mowa tutaj o przyjacielu Dagmary, Jacku Wójciku. Mężczyzna jest dość tajemniczy i niechętnie mówi o tym, czym zajmuje się w prawdziwym życiu.

Jak informuje portal Alaluna, Jacek Wójcik, chociaż może przypominać postawnego ochroniarza, z zawodu jest plastykiem. Mężczyzna jest bowiem absolwentem Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Spodziewaliście się tego?

Fani nie byli zadowoleni z tej decyzji!

Co więcej, okazuje się, że w rzeczywistości mężczyzna jest zupełnie innym człowiekiem, niż znamy go z serialu. Widzowie przyzwyczaili się przez lata do wizerunku nieco roztrzepanego mężczyzny, który niezbyt pali się do pracy. Faktycznie, Jacek Wójcik jest niezwykle cenionym artystą, a podczas swojej kariery odnowił już ogromne ilości dzieł sztuki.

Widzowie nadal jednak nie mogą pogodzić się z faktem, że Dagmara Kaźmierska odrzuciła propozycję zaręczyn, którą Jacek wystosował do niej podczas piątego sezonu popularnego show. Kobieta widocznie nie ma ochoty na związki, co poważnie zasmuciło Jacka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: CZY MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY WRÓCĄ DO WIELKIEJ BRYTANII? KSIĄŻĘ KAROL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, ŻE NIE MA KONTAKTU Z WNUKIEM