W weekend 56-letni Spencer zamieścił na Twitterze zdjęcie przedstawiające siebie i jego starszą siostrę z dzieciństwa. Na zdjęciu Diana ma na sobie różowo-białą sukienkę w paski i dopasowane różowe buty z białymi skarpetkami, podczas gdy jej młodszy brat ma na sobie niebieskie szorty z wysokim stanem i koszulkę polo.

Słodkie zdjęcie z dzieciństwa

Jak opowiedział Charles w wywiadzie udzielonym brytyjskiej gazecie, ich mama opuściła dom, gdy miał dwa lata, a gdy miał osiem lat, wysłano go do szkoły z internatem, więc miał dość emocjonalnie zerwane dzieciństwo.

On i Diana byli najmłodszymi z ich rodzeństwa. Zaopiekowali się sobą wzajemnie. Mówił także o wpływie odejścia ich matki, gdy Diana była mała. Kiedy mama pakowała swoje rzeczy i szykowała się do wyjścia, obiecała 5-letniej wówczas Dianie, że wróci, żeby się z nią zobaczyć. Diana czekała na mamę w progu, ale mama już nigdy nie przyszła.

Słyszała, jak Charles płacze na korytarzu, ale zbyt mocno bała się ciemności, żeby do niego przyjść. Historia Diany zostanie również opowiedziana w nadchodzącym sezonie The Crown, którego premiera odbędzie się 15 listopada.

YT

Aktorka Emma Corrin opowiedziała o swojej przemianie w Księżną Walii. Ten sezon obejmie jej słynny ślub z księciem Karolem. „Siedziałam przed lustrem, a za mną było jej zdjęcie dla porównania,” wspomina Corrin. „Pamiętam, jak przechylałam głowę w ten sam sposób podczas dopasowywania peruki i wszyscy mówili„ Ooo ”.

Co sądzicie o dzieciństwie Diany? Czy właśnie przez owe przeżycia była tak troskliwą i czułą mamą?

O tym się mówi: Kraków: lekarze apelują do młodych ludzi. Coraz więcej z mich ma poważne problemy z sercem

Zerknij tutaj: Dziwne zjawisko na autostradzie. Kierowcy nie mieli pojęcia, co ich za chwilę spotka

Nie przegap: Program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znamy wszyscy. Jeden z bohaterów popadł w konflikt z prawem. O co chodzi