Dagmarę Kaźmierską znamy jako bardzo niezależną i żywiołową kobietę. Niestety ostatnie wydarzenia w jej życiu spowodowały, że pokazała widzom zupełnie inne oblicze.

Znana gwiazda nie ukrywa emocji

Jak doskonale wiemy gwiazda programu „Królowe życia” ma za sobą wiele trudnych chwil. Kobieta nigdy nie ukrywała swojej przyszłości i chętnie opowiadała fanom o błędach, które popełniła w czasie swojej młodości.

Portal Pikio przypomina, że Dagmara Kaźmierska m.in. przebywała w więzieniu, bowiem odbywała wyrok za sutenerstwo. Kobieta przyznała, że pobyt za kratkami to najtrudniejszy czas w jej życiu bowiem straciła na długo kontakt ze swoim ukochanym synem – Conanem.

Ukochana babcia znaczyła wiele w życiu kobiety

Co więcej, gwiazda popularnego programu przyznaje, że w jej życiu ważne miejsca zajmowała także ukochana babcia Ela. Niestety, jakiś czas temu kobieta zmarła, co Dagmara bardzo przeżywa.

Dagmara Kaźmierska postanowiła uczcić swoją babcię i zamieściła wpis na jej temat na swoim Instagramie. Widać, że kobieta była bardzo mocno związana ze swoją ukochaną babcią i do dziś nie może pogodzić się ze stratą.

- Kochajmy się . Nie kłóćmy , bo niewiadomo kiedy … I nikt Ich Nam nie zwróci. Budzisz się ze mną Babciu codziennie i zasypiasz też ze mną. Widzisz z góry jak bardzo Ciebie brak … Całuję mocno Kochani – napisała Dagmara Kaźmierska w swoim wpisie poświęconym babci.

Co więcej, ostatnio Dagmara razem z synem wybrała się na zakupy, aby Conan wybrał sobie fartuch na studia lekarskie, które rozpoczął. Kobieta nie powstrzymała łez wzruszenia i zaznaczyła, że babcia jest z niego bardzo dumna.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: CZYM TERAZ BĘDZIE ZAJMOWAŁ SIĘ ŁUKASZ SZUMOWSKI? BYŁY MINISTER ZDROWIA PODJĄŁ BARDZO WAŻNE KROKI