Wczoraj obchodziliśmy Święto Niepodległości. Przez ulice Warszawy przeszedł Marsz Niepodległości, który nie należał do najspokojniejszych w historii.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że wczorajsze zamieszki, do których doszło podczas Marszu Niepodległości nie powinni w ogóle mieć miejsca. Straty w stolicy są bardzo duże, a wiele osób odniosło poważne obrażenia.

Wczorajszy dzień w stolicy był bardzo niespokojny

Jak podaje portal Super Express, niedaleko ronda de Gaulle’a miały miejsce dość duże zamieszki, podczas których funkcjonariusze policji byli zmuszeni do użycia broni gładkolufowej. Niestety, podczas zamieszek ranny zostały niewinne osoby, a także sami policjanci.

Jak przekazał Tygodnik Solidarność, wśród rannych osób jest także znany i ceniony warszawski fotoreporter – Tomasz Gutry współpracujący z tygodnikiem.

- Według relacji Tomasza Gutrego (...) miał do niego strzelić z kilku metrów policjant. Gumowy pocisk utkwił w twarzy (...) fotoreportera – brzmi informacja przekazana przez Tygodnik Solidarność.

Źródło: independent.co.uk

Policja niezwłocznie wyjaśni okoliczności tragicznego zdarzenia

Całą sprawę skomentował Komendant Stołeczny Policji – Paweł Dobrodziej. Policjant zaznaczył, że jest mu bardzo przykro z powodu tego, co się stało, a cała sytuacja zostanie niezwłocznie wyjaśniona. Jak przekazał Komendant, sprawą zajmie się Wydział Kontroli. Co więcej, Paweł Dobrodziej zaznaczył, że postrzelenie reportera to nieszczęśliwy wypadek.

Komendant Stołeczny Policji przekazał także, że wielu policjantów doznało rozległych obrażeń w wyniku wczorajszych zamieszek. Jeden z funkcjonariuszy ma pęknięty oczodół, uraz mięśnia lewego oka oraz rozległe obrażenia twarzoczaszki.

Źródło: laprensalatina.com

Jak informował portal "Życie": ZASKAKUJĄCE INFORMACJE O SZPITALU TYMCZASOWYM NA STADIONIE NARODOWYM. OKAZUJE SIĘ, ŻE ABY ZOSTAĆ PRZYJĘTYM, NALEŻY SPEŁNIĆ SZEREG KRYTERIÓW. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: SPECJALNE WYDANIE PROGRAMU “JAKA TO MELODIA” Z UDZIAŁEM GWIAZD KULTOWEGO SERIALU. BRACIA MROCZEK I KATARZYNA CICHOPEK NIE ODGADLI ZNANEGO UTWORU

Portal "Życie" pisał również: STAN ZDROWIA EWY DRZYZGI NIE JEST NAJLEPSZY? CZY FANI MAJĄ POWODY DO NIEPOKOJU? ZNANA PREZENTERKA DUSIŁA SIĘ NA WIZJI