Jak podaje portal Super Express, ostatnio stacja TVN podzieliła się zapowiedzią najnowszego programu 36,6, którego premiera będzie miała miejsce w nadchodzącą sobotę. Jak się okazuje, na wizji doszło do dość dziwnej sytuacji z udziałem Ewy Drzyzgi.

Czy Ewa Drzyzga jest zdrowa?

Znana prezenterka postanowiła poddać się badaniu, które miało na celu sprawdzenie w jakim stanie są jej płuca oraz oskrzela. Jak doskonale wiemy, Ewa Drzyzga jest mieszkanką Krakowa, a tamtejsze powietrze pozostawia wiele do życzenia ze względu na nieustannie obecny smog.

Ewa Drzyzga z ogromnym zaangażowaniem dmuchała w ustnik spirometru. Prezenterka z wysiłku aż zgięła się na krześle. Od razu po zaprzestaniu dmuchania, ekspert przedstawił dziennikarce wynik badania.

Kaszel dziennikarki wzbudził wiele podejrzeń!

Jak się okazało, na szczęście Ewa Drzyzga ma zdrowe płuca. Chwilę po zakończeniu badania doszło jednak do dość dziwnej sytuacji.

Kiedy specjalista zapytał dziennikarkę, czy zauważyła u siebie ostatnio kaszel, Ewa Drzyzga nagle zaczęła się prawie dusić. Dostała bowiem napadu dość mocnego, suchego kaszlu. Czy tak zareagowała na suchość wywołaną badaniem spirometrem i długim, mocnym dmuchaniem?

W obecnych czasach taki kaszel natychmiast wzbudził wiele podejrzeń, czy aby znana dziennikarka nie została zakażona koronawirusem. Już w sobotę ekspert w programie 36,6 wyjaśni co powoduje kaszel, jak możemy mu zapobiegać i jak teraz nie być na każdym kroku podejrzanym o to, że jest się zakażonym koronawirusem.

Jak informował portal "Życie": ZASKAKUJĄCE INFORMACJE O SZPITALU TYMCZASOWYM NA STADIONIE NARODOWYM. OKAZUJE SIĘ, ŻE ABY ZOSTAĆ PRZYJĘTYM, NALEŻY SPEŁNIĆ SZEREG KRYTERIÓW. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: ZATRWAŻAJĄCY INCYDENT NA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE. FUNKCJONARIUSZ OMYŁKOWO CELOWAŁ W FOTOREPORTERA. RZECZNIK STOŁECZNEJ POLICJI PRZEPRASZA

Portal "Życie" pisał również: POMOC FINANSOWA NIE DOTRZE DO WSZYSTKICH NAUCZYCIELI! SPORA CZĘŚĆ PEDAGOGÓW NIE MOŻE LICZYĆ NA DOFINANSOWANIE SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO