Ostatnie, specjalne wydanie popularnego programu rozrywkowego “Jaka to melodia” odbyło się z udziałem gwiazd kultowego serialu polskiego “M jak Miłość” emitowanego od lat w Telewizji Polskiej. Okazało się, że bracia Mroczek i Katarzyna Cichopek polegli na znanej piosence, nie odgadli popularnego utworu! O jakim utworze mowa?

Jak wiadomo, Katarzynę Cichopek, a także Rafała i Marcina Mroczek łączy wspólna praca w serialu, a także wieloletnia przyjaźń. Ostatnio, z okazji 20 – lecia istnienia “M jak Miłość” zostali zaproszeni do programu.

Polegli na znanym utworze!

Katarzyna Cichopek oraz bracia Mroczek należą do grupy najbardziej lubianych aktorów w Polsce, którzy rozpoznawalność zdobyli przede wszystkim dzięki udziałowi w tej samej produkcji. To niesamowicie utalentowani, bardzo uznani i uwielbiani przez tysięcy Polaków aktorzy.

Od momentu udziału w “Tańcu z gwiazdami” i zawarcia związku małżeńskiego z Marcinem Hakielem Katarzyna Cichopek zaraziła się od niego pasją do tańca. Okazało się jednak, że mimo nieustannego obcowania a muzyką nie odgadła znanego utworu!

Bracia Mroczek także nie poradzili sobie z piosenką. O jakim utworze mowa?

Jak się okazuje, utworem, który okazał się dla aktorów tak trudny był "Kuba wyspa jak wulkan gorąca" autorstwa Janusza Gniatkowskiego. Utwó powstał w roku 1956, lecz jego ogromna popularność sprawiła, że do dziś jest grany i uwielbiany w wielu rozgłośniach radiowych czy podczas spotkań z przyjaciółmi.