Zaskakujące wieści wprost z Instagrama! Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski podzielili się ze swoimi fanami wspaniałą informacją. Już niebawem spotka ich wielkie szczęście, internauci gratulują i wręcz nie mogą w to uwierzyć! O co chodzi?

Jan Dąbrowski oraz jego partnerka, Sylwia Przybysz należą do najbardziej popularnych influencerów w sieci. Oboje zasłynęli dzięki nagrywaniu filmików na portal YouTube. Ponadto, Jan jest prowadzącym w popularnym programie rozrywkowym The Voice Kids, Sylwia zaś jest wschodzącą piosenkarką.

Oboje mogą poszczycić się ogromną popularnością, która wyraża się w nieprawdopodobnych liczbach: zarówno kobieta, jak i mężczyzna na swoich Instagramach mają blisko po 2 miliony obserwujących! To ogromnie dużo!

Rok temu para zyskała jeszcze większy rozgłos medialny za sprawą ciąży Sylwii – fani mieli mieszane opinie, jedni uważali, że to zbyt wcześnie, inni zaś bardzo mocno dopingowali młodym rodzicom od samego początku!

Wieść, jaką ogłosili dziś rano ponownie zwaliła wszystkich z nóg!

Rodzina ponownie się powiększy!

Tak, to prawda. Para wyznała, że po raz drugi spodziewają się dziecka. W mediach społecznościowych zaczęło wrzeć! Fani wręcz nie mogą w to uwierzyć, że niespełna roczna Pola wkrótce zostanie starszą siostrą!

W sieci para już zyskała kilka tysięcy komentarzy, w których płyną ciepłe słowa i gratulacje ze strony wielbicieli, ale także wyrazy zdziwienia i ogromnego zaskoczenia.