Najnowsze informacje wprost z rodziny Majdanów! Małgorzata Rozenek – Majdan ostatnio podzieliła się z fanami swoimi zdumiewającymi przemyśleniami odnośnie swoich dzieci. Kobieta twierdzi, że żadne z nich nie jest do niej podobne. Czy ma rację? Internauci oceniają!

Ciąża Małgorzaty Rozenek – Majdan od samego początku była bardzo medialnym wydarzeniem, niemalże przez całe dziewięć miesięcy jej trwania była jednym z najpopularniejszych tematów poruszanych przez media.

Od momentu ogłoszenia światu przyjścia na świat małego Henryka, Majdanowie stali się jeszcze większym obiektem zainteresowań mediów, a sami rodzice raz po raz wstawiają do sieci jego zdjęcia. Ponadto, Małgorzata Rozenek postanowiła także częściej wrzucać do sieci zdjęcia dwójki jej starszych synów.

Ostatnio wyznała jednak coś, co ją od dawna trapi...

Żadne z dzieci nie jest do niej podobne?

Jak wiadomo, dwójka starszych dzieci: czternastoletni Staś oraz dziesięcioletni Tadzio są owocem małżeństwa kobiety z Jackiem Rozenkiem - małżeństwo to trwało od roku 2003 do 2013.

Niedawno narodzony Henryk zaś jest synem Radosława Majdana, lecz jak mówiła w jednym z wywiadów Małgorzata, żadne z jej dzieci nie jest podobne do niej, a każde do swojego ojca!

Tak jak Staś i Tadeusz są podobni do Jacka, tak Henryk jest podobny do Radosława. Mam troje dzieci i żadne nie jest podobne do mnie - mówiła Małgorzata Rozenek – Majdan.

Jak się okazuje, internauci są zgodni z jej słowami.