Najnowsze informacje wprost z rodziny Martyniuków – Danuta Martyniuk, żona największej w Polsce gwiazdy disco polo po krótkiej przerwie powraca do aktywności w mediach społecznościowych. Opublikowała wymowne zdjęcie, fani dostrzegli mały szczegół - o co chodzi?

Jak wiadomo, w mediach ogólnokrajowych raz po raz pojawiają się nowe informacje o konflikcie Daniela Martyniuka oraz jego rodziców z rodziną byłej żony, Eweliny.

Po rozwodowej sprawie sądowej, w której to syn Zenka Martyniuka został oskarżony jako winny burza dopiero się rozpętała. Rodzina Martyniuków nie zgadza się z surowym wyrokiem sądu, raz po raz posyłając w stronę byłej synowej obraźliwe i negatywne treści.

Medialny rozgłos zyskała także mama Daniela, Danuta Martyniuk, która także bardzo angażowała się w pomoc synowi – zamieszczane przez nią wpisy w mediach społecznościowych nierzadko wywoływały prawdziwą burzę w sieci, co sprawiło, że na jakiś czas zniknęła z internetu.

Danuta Martyniuk ponownie w sieci

Nie trwało to jednak bardzo długo. Konflikt powoli zaczął przygasać, a żona Zenka Martyniuka pojawiła się w sieci - opublikowała fotografię na Facebooku, która zaskoczyła wiele osób.

Kobieta miała na sobie fascynującą suknię wykonaną z połyskującego materiału, na wierzchu zaś miała na sobie ciemnozielone futro, pokaźną biżuterię oraz zdobioną perłami torebkę!

Fani byli zaskoczeni tak wyniosłą stylizacją. Ponadto, zauważyli jeden mały szczegół na profilu kobiety – w znajomych nie ma żadnej osoby z rodziny byłej żony Daniela. To oznacza, że spór nadal trwa?