Katarzynę Olubińską – Godlewską znamy przede wszystkim z popularnego programu „Dzień Dobry TVN”. Jednak dziennikarka napisała także książkę „Bóg w wielkim mieście”, a dodatkowo jest także blogerką.

Bardzo trudny czas dla znanej dziennikarki

Fani dziennikarki doskonale wiedzą, że jest ona osobą bardzo religijną, co zresztą podkreśla na każdym kroku. Jej blog obfituje w rady dotyczące tego, jak w obecnym świecie znaleźć drogę do Boga.

Prezenterka stacji TVN prowadzi także Instagrama, za pośrednictwem którego bardzo chętnie dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem. Jak się okazuje, nie ukrywa także złych chwil, jakie przeżywa.

Jak informuje portal Super Express, obecnie dziennikarka przechodzi w swoim życiu bardzo trudne chwile. Jak sama poinformowała za pośrednictwem Instagrama, wczoraj zmarła jej ukochana mama.

To wyznanie wyciska łzy z oczu

- Dziś 12 listopada o godzinie 11.20 odeszła nasza najukochańsza Żona, Mama i Babcia, Maria Olubińska z domu Ślatkowska. Była kobietą o złotym sercu – napisała Katarzyna Olubińska – Godlewska na swoim profilu.

Dodatkowo dziennikarka przekazała także informacje o terminie pogrzebu oraz miejscu, w którym odbędzie się ostatnie pożegnanie ukochanej mamy.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że takie pożegnanie to niesamowicie trudny czas dla kobiety. Dziennikarka jest bardzo związana ze swoją rodziną, a strata jej członka powoduje smutek, który nie sposób jest szybko pokonać.

Z naszej strony składamy najszczersze kondolencje i życzymy dużo sił w tym trudnym czasie.

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE OBOSTRZENIA WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE. SIEĆ BIEDRONKA WYSZŁA NAPRZECIW KLIENTOM I ZMIENIŁA GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW. KIEDY MOŻNA ROBIĆ ZAKUPY